کد خبر : 12003

رونالدو | کریستیانو رونالدو | رونالدو در جام جهانی

رونالدو را کشتند!

رئیس جمهور ترکیه مدعی شد که نیمکت نشینی کریستیانو رونالدو در جام جهانی ۲۰۲۲ سیاسی بوده است. او هم تایید کرد که این بازیکن پرتغالی راهی النصر عربستان می شود.

رونالدو را کشتند!

به نقل از MIX اسپورت، کریستیانو رونالدو یک جام جهانی تلخ را تجربه کرد. رونالدو با تیم ملی فوتبال پرتغال نتوانست انتظارات را برآورده کند و تیم در یک چهارم نهایی با شکست برابر مراکش از دور رقابت ها حذف شد.نکته تلخ برای رونالدو نیمکت نشینی او در دو بازی پایانی تیم بود که نشان داد دوران حضور او در پرتغال به پایان رسیده است.

رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه این بار درباره فوتبال نظر داد. او براین باور است که نیمکت نشینی کریستیانو رونالدو در جام جهانی سیاسی بوده است و این به خاطر حمایت او از مردم فلسطین بوده است.

او گفت: متاسفانه رونالدو را در جام جهانی کشتند. به نظرم نیمکت نشینی رونالدو سیاسی بود. او را نیمکت نشین کردند و در نیمه دوم به بازی فرستاند که این باعث شد تا روحیه او را از بین برود. رونالدو بارها از مسئله فلسطین دفاع کرد.

اردوغان

رئیس جمهور ترکیه درباره انتقال احتمالی رونالدو به لیگ عربستان گفت: بله شنیده‌ام که او راهی عربستان می شود و در النصر بازی می‌کند.

گزارش های رسانه های عربی حاکی از این است که رونالدو به توافق نهایی با النصر دست پیدا کرده است با این حال هنوز خود این بازیکن چنین چیزی را تایید نکرده است.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • گروه آزاد

    سلام،درست ایت.از زمانی که رونالدو از کودکان فلسطینی در یک ویدئو دفاع کرد .رژیم صهیونیستی از نفوذش استفاده کرد و او را در ریال مادرید دیگر به بازی نگرفتند و او را از این باشگاه اخراج کردند و سپس در باشگاه منچستر یونایتد هم او خیلی کم بعنوان رزو نه ثابت به بازی گرفتند و در تیم ملی هم همینطور.من اگر جای رونالدو یود ،حقیقت را به همه ی مردم دنیا می گفتم ،درود بر امثال رونالدو .و مرگ ب. امثال مسی که یک انسان آزاده نیستند پول را بجای آزادگی و انسانیت انتخاب کردند و تفاوت در همین بینش های انسان ها ست که آنان را از هم متمایز می کند : انسان خوب ،انسان بی هدف و .........ممنون.

  • ناشناس

    رونالدو رونالدو است‌هر‌کجا‌که‌باشد‌‌افتخار‌کسب‌می‌کند

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ