کد خبر : 12004

عکس | عکس گرفتن | عکس گرفتن از غذا

عکس گرفتن از غذا موجب درگیری با همسر شد ! | درگیری با همسر بخاطر عکس گرفتن از غذا

عکس گرفتن از غذا موجب درگیری زوج سعودی در رستوران شد.

عکس گرفتن از غذا موجب درگیری با همسر شد ! | درگیری با همسر بخاطر عکس گرفتن از غذا

عکس گرفتن از غذا کاری که امروزه رواج پیدا کرده و فراگیر شده است.عکس گرفتن از غذا و به اشتراک گذاشتن آن در فضای مجازی از زمانی زیاد شد که استوری در اینستاگرام راه اندازی شد. بطوری که وقتی افراد در سراسر جهان هنگامی که به رستوران یا در مهمانی های خاص می روند عکس گرفتن از غذا قبل خوردن غذا یک عادت همگانی شده است.همین امر باعث جدایی زوج سعودی شده با ستاره پارسی در ادامه بخوانید 

زن و مرد عربستانی که هیچ مشکلی با هم نداشتند برای صرف غذا به رستورانی لوکس میروند ولی خانم با عکس گرفتن از غذاها باعث شد همسرش او را طلاق دهد.

عکس گرفتن از غذاهای رستوران، موجب جدایی یک زوج سعودی شد. مرد می گوید؛ همسرم را برای صرف غذا به یکی از رستوران های مجلل ریاض بردم. رستوران شلوغ بود و نزدیک به 40 دقیقه در صف ماندیم تا اینکه نوبت به ما رسید.

عکاسی از غذا

هنگامی که بر میز خود نشستیم و غذا را آوردند، همسرم شروع به عکس برداری از غذاها کرد و ظرف غذاها را به طرف چپ و راست حرکت می داد و از آنها عکس می گرفت. هرگاه خواستم شروع به غذاخوردن بکنم، همسرم می گفت: صبر کن از این ظرف عکس بگیرم و بعد این تصاویر را در فضای مجازی منتشر می کرد. بحث بین ما بالا گرفت و همسرم دوربینش را کنار گذاشت، اما صدایش را بلند کرد و رستوران را ترک کرد. من هم برای جبران کارهایش، او را طلاق دادم.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • علی

    چقدر خشن چه زود طلاق دادی اعصاب وروان نداری

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ