کد خبر : 12032

کریستیانو رونالدو | ازدواج کریستیانو رونالدو | فرزندان کریستیانو رونالدو

سوپرایز صد میلیاردی جورجینا به کریستیانو رونالدو | نامزد رونالدو حسادت همگان را برانگیخت

کریستیانو رونالدو با انتشار یک استوری در حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» از سورپرایز فوق‌العاده‌ نامزدش رونمایی کرد.

سوپرایز صد میلیاردی جورجینا به کریستیانو رونالدو | نامزد رونالدو حسادت همگان را برانگیخت

رونالدو فوتبالیست مطرح پرتغالی است.رونالدو بازیکن فوق ستاره ای است که علاوه بر اینکه در دنیای فوتبال درآمد دارد از طریق  مد و تبلیغات و اینستاگرام نیز کسب در آمد می کند بطوری که صفحه اینستاگرام رونالدو یکی از پر بازدیدترین پیج ها در اینستاگرام است.کریستیانو رونالدو  در سال ۲۰۰۹، کریستیانو رونالدو با مبلغ ۱۳۲ میلیون دلار از منچستریونایتد به رئال مادرید پیوست که او را به گران‌ترین بازیکن تاریخ این ورزش تبدیل کرد. تا سال ۲۰۲۱، میزان ثروت کریستیانو رونالدو یک میلیارد و دویست میلیون دلار تخمین زده  می‌شود که او را به ثروتمندترین بازیکن فوتبال جهان تبدیل می‌کند.

کریسیتیانو رونالدو که اخیراً وداعی تلخ با رقابت‌های جام جهانی داشت و به همراه تیم ملی فوتبال پرتغال در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی قطر از دور رقابت‌ها حذف شدند، با انتشار یک استوری در حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» از سورپرایز فوق‌العاده‌ نامزدش رونمایی کرد.

این فوق‌ستاره پرتغالی تصویر یک رولز رویس نقره‌ای رنگ که هدیه کریسمس جورجینا رودریگز به اوست را در اینستاگرامش با بیش از 520 میلیون دنبال کننده به اشتراک گذاشت و نوشت "ممنونم، عشق من".کریسیتیانو رونالدو که اخیراً وداعی تلخ با رقابت‌های جام جهانی داشت و به همراه تیم ملی فوتبال پرتغال در مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی قطر از دور رقابت‌ها حذف شدند، با انتشار یک استوری در حساب کاربری رسمی خود در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» از سورپرایز فوق‌العاده‌ نامزدش رونمایی کرد.

این فوق‌ستاره پرتغالی تصویر یک رولز رویس نقره‌ای رنگ که هدیه کریسمس جورجینا رودریگز به اوست را در اینستاگرامش با بیش از 520 میلیون دنبال کننده به اشتراک گذاشت و نوشت "ممنونم، عشق من".

کریستیانو رونالدو

 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • مریم

    سلام آقای رونالدو من زندگیم در آتش سوخته ودر سرم لخته خون بوجود اومد،التماس میکنم بشما عزیز بمن ۳۰۰۰۰دلار کمک کنید۰۹۱۳۳۷۲۹۵۴۰

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ