کد خبر : 12053

گربه | پیرترین گربه | پیرترین گربه جهان

رکورد پیرترین گربه جهان به یک گربه انگلیسی رسید

نام یک گربه انگلیسی به عنوان پیرترین گربه جهان در کتاب گینس ثبت شد.

رکورد پیرترین گربه جهان به یک گربه انگلیسی رسید

پیرترین گربه جهان با نام فلوسی که هم اکنون ۲۷ سال سن دارد به عنوان پیرترین گربه جهان نامش در کتاب گینس به ثبت رسید.پیرترین گربه جهان با اینکه سن زیادی دارد اما سرحال است.

صاحب فلوسی گفته که این گربه علی رغم سن زیاد از سلامت جسمانی خوبی برخوردار است و تنها کمی گوشهایش دچار ناشنوایی شده و چشمانش کم سو است.

پیرترین گربه جهان

مالک این گربه پیر می‌گوید از ابتدا که این گربه را برای سرپرستی انتخاب کرده مشخص بود که او گربه‌ای خاص است، ولی هرگز تصور نمی‌کرده که این گربه نامش در کتاب رکورد‌های جهان به ثبت برسد.

صاحب این گربه در مورد رفتار‌های فلوسی گفت: او گربه‌ای بسیار مهربان و بازیگوش است و از ابتدا رفتار‌های بسیار شیرینی داشته است.

فلوسی که متولد ۲۹ دسامبر ۱۹۹۵ است تا به امروز بیش از دو صاحب داشته، اما زمانی که از سال ۲۰۲۲ به سازمان حفاظت از گربه‌ها در انگلیس سپرده شد به طور غیرمنتظره‌ای بیخانمان شد.

نائومی روسلینگ، مدیر شعبه حفاظت از گربه‌ها گفت: زمانی که پیشینه‌های پزشکی فلوسی را دیدم و متوجه شدم که او ۲۷ سال سن دارد کاملاً مات و مبهوت شدم.

پیرترین گربه جهان

پیرترین گربه جهان از انگلیس نام خود را در گینس به ثبت رساند.

وی در ادامه افزود: بیشتر افرادی که تمایل دارند گربه‌ای را به سرپرستی بگیرند دوست دارند سن گربه کم و جوان باشد، ولی فلوسی علی رغم سن بالایش بسیار مهربان و دوست داشتنی است.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ