کد خبر : 12071

بابک جهانبخش | بابک جهانبخش خواننده | بابک جهانبخش و خانواده

عضو جدید خانواده بابک جهانبخش | نام عجیبی که برای این عضو انتخاب شد!

بابک جهانبخش خواننده پاپ ایران با انتشار عکسی عضو جدید خانواده اش را معرفی کرد.

عضو جدید خانواده بابک جهانبخش | نام عجیبی که برای این عضو انتخاب شد!

بابک جهانبخش خواننده ایرانی است. اسم اصلی بابک جهانبخش ، علی جهانبخش می باشد.بابک جهانبخش در بوخوم آلمتان متولد شده است.بابک جهانبخش از کودکی با موسیقی بزرگ شده است.بابک جهانبخش با آلبوم چی شده به شهرت رسید.بابک جهانبخش 2 بار ازدواج کرده او در ازدواج اول با  مروارید شهریاری به شکست خورده او ازدواج دوم با خانمی به اسم پریا در سال 96 رسانه ای کرد.بابک جهانبخش با انتشار عکسی در فضای مجازی از عضو جدید خانواده اش رونمایی کرده در ادامه میبینید.

بابک جهانبخش

بابک جهانبخش نوازندگی پیانو را از ۵ سالگی زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آلمان آغاز نمود و بعد از تحصیلات پدرش و بازگشت به ایران، علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد.

اولین کسی که او را به خواننده شدن تشویق کرد مرحوم مجتبی میرزاده آهنگساز قدیمی بود، او دوره‌های آموزشی جدید را طی کرد و در سال ۷۶ و در سن ۱۴ سالگی، مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران که در آن زمان با تایید محمدعلی معلم همراه بود دریافت کرد. وی دارای مدرک صداگذاری موسیقی است.

در سال ۱۳۸۲ تولید اولین آلبوم او شروع شد و در سال ۱۳۸۴ آلبوم “چی شده” را روانه بازار کرد و در همان سال هم به عنوان دومین پدیده سال انتخاب شد او با انتشار آلبوم من و بارون در ۲۱ تیر ۹۱ وارد مرحله جدیدی از فعالیت هنری خود شد.

پژمان جمشیدی، یوسف تیموری، سیاوش خیرابی، امیر حسین رستمی، داریوش فرضیایی، پویا امینی و… از جمله بازیگران مشهوری هستند که رابطه دوستی قوی ایی با بابک جهانبخش دارند و اغلب به تماشای کنسرت های این خواننده توانا می نشینند.

بابک جهانبخش متاهل بوده و با مروارید شهریاری ازدواج کرده است اما زندگی زناشویی بابک جهانبخش و همسرش مروارید شهریاری با وجود فرزندشان آرتا در نهایت به جدایی و طلاق انجامید، اواخر آذر ماه ۹۶ جهانبخش عکس همسر جدیدش بنام پریا را رسانه ای کرد.

بابک جهانبخش و همسرش

بابک جهانبخش

وی اولین بار از عکس همسر جدیدش خانوم پریا پرتوی فرد در روز تولدش رونمایی کرد، جالب است بدانید که پریا پرتوی همسر سابق حمید خندان خواننده مشهور ایرانی است و ثمره ازدواج آنها یک فرزند دختر بوده است. بابک جهانبخش در مورد ازدواج دومش اینگونه گفته است :  برای هرز نرفتن و زندگی هرز نداشتن دوباره ازدواج کردم.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ