کد خبر : 12092

خواهرشوهر |انتقام خواهرشوهر | خواهرشوهر کینه ای

انتقام گیری خواهرشوهر در فضای مجازی | کینه خواهر باعث آبرو ریزی در فضای مجازی شد

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات پایتخت از شناسایی و کشف پرونده با موضوع هتک حیثیت و انتشار تصاویر خصوصی در شبکه‌های اجتماعی خبر داد.

انتقام گیری خواهرشوهر در فضای مجازی | کینه خواهر باعث آبرو ریزی در فضای مجازی شد

در این مقاله از انتقام گیری خواهرشوهر درفضای مجازی با انتشار عکس خصوصی برادر و همسر برادرش می پردازیم.این خواهر پس از اینکه پلیس فتا رد پای او را در پرونده شناسایی کرد او را مورد بازپرسی قرار داد. خواهر قضیه را انکار و اظهار بی اطلاعی می کرد. در ادامه با ماجرای انتقام گیری خواهرشوهر در ستاره پارسی همراه باشید.

سرهنگ داود معظمی گودرزی، رئیس پلیس فتا تهران بزرگ اظهار داشت: یک زوج جوان به پلیس فتا پایتخت مراجعه و مدعی شدند فرد یا افرادی ناشناس در فضای مجازی اقدام به انتشار تصاویر خصوصی آنان کرده و باعث بروز مشکلات زیادی در زندگی آنها شده است.

این مقام انتظامی افزود: شکات در ادامه اظهاراتشان عنوان داشتند بعد از ازدواج، فردی ناشناس در فضای مجازی تهدید  می‌کرد که باید به این رابطه پایان دهیم و اگر این کار را نکنیم تصاویر خصوصی ما را منتشر میکند، اهمیتی ندادیم تا اینکه متوجه شدیم تعدادی صفحه جعلی با نام و شماره تلفن هر دونفرمان در شبکه اجتماعی اینستاگرام ایجاد شده که اقدام به انتشار تصاویر خصوصی زندگی ما می‌کند و آبروی خانوادگی ما را برده است.

وی افزود: افسران سایبری پلیس فتا پایتخت اقدامات خود را آغاز کردند و پس از مطالعه اظهارات شاکی و بررسی همه جوانب پرونده با بهره‌گیری از روش‌های علمی و فنی موفق شدند ردپای مجرم را در فضای مجازی شناسایی کنند.

رئیس پلیس فتا پایتخت توضیح داد: کارشناسان این پلیس با استفاده از تجارب سایبری و تحقیقات گسترده در فضای مجازی ضمن به دست آوردن اطلاعات هویتی متهم پس از تشریفات قضایی مجرم را که خواهر داماد بود در یکی از مناطق شمالی تهران بزرگ دستگیر و به همراه ادله دیجیتال به پلیس فتا منتقل کردند.

حوادث

سرهنگ گودرزی بیان داشت: متهم پس از حضور در پلیس فتا تهران بزرگ از موضوع اظهار بی‌اطلاعی می‌کرد اما پس از روبه رویی با زوج شاکی، لب به اعتراف گشود و اظهار داشت با برادرم و همسرش کینه قدیمی داشتم و میخواستم زندگی آنها را به هم بزنم برای همین با ایجاد چند صفحه جعلی با نام و مشخصات آنها دست به این اقدام زدم.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ به شهروندان توصیه کرد: فضای مجازی مکان مناسبی برای حل کردن اختلافات خانوادگی و همچنین انتقام جویی نیست، با مرتکبان این جرائم در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی طبق قانون برخورد خواهد شد همچنین شهروندان می‌توانند موارد مشکوک را از طریق تماس تلفنی با 110 یا مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir با کارشناسان این پلیس در میان بگذارند.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ