کد خبر : 12191

قیمت | قیمت طلا و سکه | ریزش قیمت ها

قیمت سکه و دلار کاهش یافت | ریزش قابل توجه قیمت سکه و دلار امروز شنبه 10 دی ماه

قیمت ها امروز در بازار ریزش قابل توجهی داشت.

 قیمت سکه و دلار کاهش یافت | ریزش قابل  توجه قیمت سکه و دلار امروز شنبه 10 دی ماه

قیمت طلا و سکه در اولین روز هفته ریزش قابل توجهی داشت.این اتفاق بعد از انتخاب جدید رئیس بانک مرکزی با ریزش شدید قیمت ها مواجه شد.طوری که قیمت سکه امامی با کاهش بیش از 2 میلیون تومان تجربه کرد.قیمت دلار هم در مسیر کاهش قرار گرفته است.

آخرین خبرنرخ طلا و سکه در اولین روز هفته، بعد از انتخاب رئیس جدید بانک مرکزی با ریزش شدید قیمت ها مواجه شد؛ به طوریکه سکه امامی با کاهشی بیش از 2میلیون تومان، بیشترین تغییر را در بازار امروز مسکوکات تجربه کرد. در بازار ارز، نرخ دلار هم در مسیر کاهش قیمت گام برداشت و به کانال 40 هزار تومان بازگشت.

در لحظه تنظیم این خبر، در بازار امروز نرخ طلای 18 عیار با کاهش کم سابقه‌ی 64هزار و هفتصد تومان و با نرخ یک میلیون 850هزار و ششصد تومان در بازار طلا معامله شد. همچنین سکه امامی با 2میلیون و 198هزار تومان کاهش به 20میلیون و 497 هزار تومان قیمت گذاری شد. سکه بهار آزادی با  693هزار تومان کاهش به 20میلیون و 6 هزار تومان رسید. نرخ نیم سکه و ربع سکه به ترتیب 13میلیون تومان و 10میلیون تومان در تابلو اعلان قیمت‌ها نمایان شد.

قیمت طلا و انواع سکه را در جدول زیر مشاهده می کنید.  

نرخ دلار به نقل از سایت شبکه اطلاع رسانی طلا و سکه، به قیمت 40.057 تومان ثبت شد.

همچنین نرخ دلار در بازار آزاد و به نقل از کانال های غیر رسمی اعلام نرخ ارز، به قیمت 40.980 قیمت گذاری شد.

در آخرین روز هفته گذشته، هیئت دولت تصمیم به تغییر رئیس کل بانک مرکزی گرفت و محمدرضا فرزین را جایگزین علی صالح آبادی کرد. برخی گمانه‌زنی در بازار امروز از آن خبر می دهد که ریزش قیمت ها در بازار طلا، سکه و ارز ناشی از تغییر در ریاست بانک مرکزی است.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ