کد خبر : 12265

یارانه | یارانه نقدی | یارانه نقدی یا کالابرگ الکترونیک

خبر داغ درباره یارانه سال 1402 | یارانه سال جدید 1402 چه می شود؟

یارانه نقدی هزینه کمک معیشتی دولت به مردم در سال جدید 1402 ادامه خواهد داشت ولی امکان جایگزینی کالا برگ الکترونیک نیز همچنان مطرح است.

خبر داغ درباره یارانه سال 1402 | یارانه سال جدید 1402 چه می شود؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به وضعیت یارانه ها در سال آینده، گفت: یارانه در سال آینده تغییر چندانی نخواهد داشت. صحبت هایی مبنی بر قطع یارانه ها اصلا درست نیست و پرداخت یارانه ها ادامه خواهد داشت اما شاید در قالب کالابرگ به مردم پرداخت شود.

یارانه

 جزئیات لایحه بودجه سال آینده، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۲ را تشریح کرد.

جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۲، اظهار داشت: دولت در بودجه سال آینده نرخ تسعیر ارز را روی عدد ۲۶ هزار تومان گذاشته است و اینکه بیان می‌شود عدد ۲۳ هزار تومان است این عدد برای سال گذشته بود.

وی افزود: همچنین فروش نفت در سال آینده حدودا روی یک میلیون ۴۰۰ هزار بشکه بسته شده است که احتمال افزایش آن وجود دارد و همچنین سهم صندوق توسعه ملی از فروش نفت همانند بودجه امسال است و شاید به ۴۰ درصد نیز افزایش پیدا کند زیرا در سال گذشته ۴۰ درصد بود اما با اذن رهبری سهم صندوق توسعه ملی به ۳۰ درصد در بودجه ۱۴۰۱ کاهش پیدا کرد.

قادری با اشاره به بررسی لایحه بودجه، تصریح کرد: با توجه به این که شورای نگهبان با بررسی دو مرحله ای بودجه مخالفت کرد قرار است همانند گذشته لایحه بودجه تک مرحله ای در کمیسیون تلفیق و صحن علنی مجلس شورای اسلامی بررسی شود.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ