کد خبر : 12275

تعطیلی | تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس تا آخر هفته

اطلاعیه تعطیلی مدارس تا آخر هفته | مدارس تا آخر هفته تعطیل می شود؟

تعطیلی مدارس تا آخر هفته یا اینکه مدارس کدام استان ها تا آخر هفته تعطیل است سوال پرتکرار والدین و دانش آموزان است.

اطلاعیه تعطیلی مدارس تا آخر هفته | مدارس تا آخر هفته تعطیل می شود؟

برنامه تعطیلی مدارس تا آخر هفته و اخبار مربوط به این سوال که تا آخر هفته مدارس کدام استان ها تعطیل خواهد بود سوال مهمی است که والدین و دانش آموزان به دنبال پاسخ آن هستند. تا این لحظه خبر قطعی از تعطیلی مدارس تا آخر هفته از منابع رسمی منتشر شده و درباره اینکه مدارس کدام استان ها تا آخر هفته تعطیل است اعلام شده خبر درست درباره تعطیلی مدارس تا آخر هفته را منتشر خواهیم کرد.اخبار تعطیلی مدارس را با ستاره پارسی دنبال کنید.

 با توجه به آلودگی هوای پایتخت مدارس و دانشگاه های پایتخت به  تا آخر 2 روز دیگر  مجازی شدند.

بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، ضمن دوری‌کاری بخشی از کارمندان در گروه‌های حساس و پرخطر، تمامی مقاطع تحصیلی و دانشگاه‌های استان‌ تهران به جز شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۳ و ۱۴ دی‌ماه غیرحضوری شد.

همچنین فعالیت‌های ورزشی در فضاهای باز  ممنوع است و طی این دو روز نیز طرح زوج و فرد از درب منازل اجرا می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از تداوم دورکاری کارمندان گروه‌های حساس خبر داد و گفت: براساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، دانشگاه‌ها و همه مقاطع تحصیلی استان‌ تهران به جز شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه نیز در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۳و ۱۴ دی‌ غیرحضوری شد.

عابد ملکی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: بنا به پیشنهاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تصویب کارگروه اضطرار آلودکی هوا بخشی از کارمندان گروه‌های حساس از جمله خانم‌های باردار، کارمندان خانم که فرزند دبستانی و یا زیر ۶ سال سن دارند، کارمندانی که بالای ۵۰ سال سن دارند، کارمندانی که بیماری‌های قلبی، ریوی و تنفسی دارند و کارمندانی که بیماری دیابتی، رماتیسمی، دارای فشار خون بالا و کارمندان سرطانی در روز سه شنبه و چهارشنبه (۱۳ و ۱۴ دی) دورکار خواهند بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران تصریح کرد: همه دستگاه‌های دولتی ملزم به اجرای این طرح هستند و در صورت اجرا نشدن آن به دیوان عدالت اداری معرفی خواهند شد.

ملکی از غیرحضوری شدن مدارس و دانشگاه‌ها در ۲ روز آینده خبر داد و افزود: بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، دانشگاه‌ها و همه مقاطع تحصیلی استان‌ تهران به جز شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۳و ۱۴دی‌ غیرحضوری شد و همه مدارس به صورت مجازی دایر است.

بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۳ و ۱۴ دی‌ در همه شهرستان‌های استان تهران به جز دماوند و فیروزکوه کودکستان‌ها تعطیل است.

طبق مصوبات این کارگروه، فعالیت‌های ورزشی در فضاهای باز  ممنوع است و طی این ۲ روز نیز طرح زوج و فرد از درب منازل اجرا می‌شود. مجوز روزانه ورود به محدود طرح ترافیک در این ۲ روز توسط شهرداری تهران صادر نمی‌شود، از شهروندان تقاضا می‌شود از تردد غیرضروری خودداری کنند.

اکنون شاخص آلودگی هوای تهران با میانگین ۱۶۵ در شرایط ناسالم قرار دارد همچنین ۲۸ ایستگاه در شرایط آلوده قرار دارد که از این تعداد، شرایط ۲۶ ایستگاه به رنگ قرمز و ۲ ایستگاه به رنگ بنفش درآمده است.

تعطیلی مدارس

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ