کد خبر : 12293

قتل | قتل دختر | قتل توسط پدر و دایی

قتل دختر جوان 16 ساله | دختر جوان توسط پدر و دایی اش به قتل رسید

قتل دختر 16 ساله اهل خمین به دست پدر و دایی اش در فضای مجازی سر و صدا کرد.

قتل دختر جوان 16 ساله | دختر جوان توسط پدر و دایی اش به قتل رسید

فرمانده نیرو انتظامی شهرستان خمین یکی از شهرستان های استان اراک قتل دختری ۱۶ ساله به دست پدر و دایی اش در این شهرستان خبر داد و گفت: عاملان این قتل خانوادگی، دستگیر شده اند و به مراجع قانونی معرفی شده اند.ماجرای قتل این دختر جوان را در ادامه بخوانید.

سرهنگ "هادی افراسیابی" در تشریح این خبر بیان کرد: در ساعت ۱۸:۱۴ روز گذشته با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع درگیری منجر به قتل در یکی از مناطق شهرستان خمین، کارآگاهان پلیس آگاهی بلافاصله در محل وقوع قتل حاضر شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات کارآگاهان از مادر مقتول، وی اظهار کرد که از مدتی پیش متوجه ارتباط دخترش با مردی غریبه در فضای مجازی شده و هنگامی که متوجه شده است که او قصد فرار از خانه را دارد، موضوع را با پدر و دایی اش در میان گذاشته است.

وی خاطرنشان کرد: به گفته مادر مقتول، آنها پس از پی بردن به این موضوع، بلافاصله به خانه آمده و پس از مشاجره با دخترش اقدام به ضرب و شتم او کردند تا جایی که دخترشان بیهوش و پس از تماس با نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان خمین با اشاره به مرگ این دختر ۱۶ ساله به دلیل ایست قلبی در بیمارستان خمین افزود: پس از انتقال جسد متوفی به سردخانه، با دستور مقام قضایی، متهمان بازداشت و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

به نقل از پلیس، سرهنگ افراسیابی در پایان، فرهنگ سازی درخصوص استفاده از فضای مجازی برای کاهش آسیب ها و پیامدهای آن را امری ضروری برای خانواده ها دانست و افزود: در صورت بروز هر گونه مشکلات فردی یا خانوادگی افراد می توانند با مراجعه به مراکز مشاوره و مددکاری پلیس، بصورت رایگان از خدمات روانشناسی جهت حل مشکل خود بهره مند شوند.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ۰۹۱۵۷۲۹۷۶۰۷

    به فکر خودم باشیم

  • ناشناس

    چنین پدری رو باید دار زد تا درس عبرتی برای پدران دیگر بشود تا کنترل اعصاب داشته باشن

  • آرش

    چه فایده با تعصبات خشک دختر نگون بخت رو کشتند ! حالا حتما مراسم سوگواری و هزینه گزاف مجلس ختم آبرومندانه برای حیثیت از دست رفته شأن خواهند گرفت افسوس که قانون در تعامل با چنین پدران قاتلی است .مادره عمل قتل ه در این ماجرا چون اگر درایت داشت پدر و برادرش رو برای کشتن دخترش دعوت نمیکرد

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ