کد خبر : 12336

سرقت | سرقت دختر جوان | سرقت بانکی

سرقت دختر از پسر عاشق | دختر جوانی که از پسر دلداده سرقت می کرد

پسر جوان ادعا می کند که او قصد ازدواج با این دختر را داشت ولی دختر دزد از آب در آمد.

سرقت دختر از پسر عاشق | دختر جوانی که از پسر دلداده سرقت می کرد

سرقت دختر جوان از پسر جوانی که عاشقش شده بود.این ماجرا در حالی رخ داد که پسر را فریب داده و کارت بانکی او را سرقت کرده است.پسر با ادعای اینکه او به این دختر علاقه مند شده ولی این دختر از او سو استفاده کرده است این قضیه را بازگو می کند در ادامه ماجرای سرقت را بخوانید.

سرقت

 پونه به اتهام سرقت بازداشت شده است. شاکی او جوانی به نام پدرام است که زمانی عاشقش بود. پدرام  از عشق ناکام و قلب شکسته‌اش می‌گوید.

چطور با پونه آشنا شدی؟

ما با هم در یک کافه آشنا شدیم. من با دوستم به کافه می‌رفتم و چند ساعتی با هم آنجا می‌نشستیم، پونه هم می‌آمد. آنجا با هم آشنا شدیم. من به پونه علاقه‌مند شدم.

رابطه عاشقانه داشتید؟

بله. من خیلی او را دوست داشتم و حتی به اینکه با هم ازدواج کنیم فکر می‌کردم.

چطور شد ماجرای سرقت پیش آمد؟

یک روز کارت‌های بانکی من گم شد. البته من نفهمیده بودم گم شده وقتی پیامک برداشت از حساب آمد متوجه شدم کارت‌های بانکی‌ام نیست. بعد هم پونه تلفن همراهش را خاموش کرد و دیگر به من جواب نداد، همان موقع بود که فهمیدم کار پونه است. واقعاً باورکردنی نبود.

چطور پونه را پیدا کردی؟

من هیچ آدرسی از او نداشتم، خیلی او را دوست داشتم و هرچه می‌گفت باور کرده بودم. می‌گفت خانواده‌اش شهرستان هستند و خودش با دوستش تهران زندگی می‌کند. به جز تلفنش هیچ آدرسی از او نداشتم و نشانی‌هایی که داده بود همه الکی بود. از طریق دوربین‌های مداربسته دستگاه‌های عابربانک او را شناسایی کردیم. البته من به پلیس شکایت کردم و پلیس او را شناسایی کرد.

قصد داری شکایت‌ات را پیگیری کنی؟

من هنوز در شوک هستم، واقعاً نمی‌دانم باید چه کنم. جالب این است که پونه از من شکایت کرده و مدعی شده با او رابطه نامشروع داشتم در حالی که دروغ است. وکیل هم گفته این ادعا قابل اثبات نیست. ولی واقعاً از کارهایش شوکه شده‌ام.

پونه خانواده‌ای دارد؟

آدم خانواده‌دار که این کار‌ها را نمی‌کند. من که در این مدت کسی را ندیدم. واقعاً شوکه هستم.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ