کد خبر : 12349

تست | تست روانشناسی | تست روانشناسی تصویری

تست روانشناسی تصویری | تصمیم شما در این تست روانشناسی بسیار مهم است

با این تست روانشناسی که برای شما در این مطلب قرار داده ایم به شناخت بهتر از خود برسید.

تست روانشناسی تصویری | تصمیم شما در این تست روانشناسی بسیار مهم است

تست روانشناسی به منظور شناخت افراد از خود صورت می گیرد.ما در این مطلب ستاره پارسی تست روانشناسی قرار داده ایم که هم سرگرم کننده است و هم شمارا با شخصیت خودتان بیشتر آشنا می کند. در ادامه این تست روانشناسی را انجام دهید.

اگر فکر می کنید کاملا خود را می شناسید، این تست روانشناسی تصویری را انجام دهید. مطمئنیم شگفت زده خواهید شد، زیرا تصمیم شما جنبه های از شخصیت شما را آشکار می کند! بنابراین اگر شما به جای مرد بودید صندلی را به چه کسی می دادید؟

تست روانشناسی تصویری

تصویر بالا سناریویی جالبی را می نماید. مردی بر روی صندلی اتوبوس نشسته است و ۴ نفر نیازمند ایستاده اند. مرد به سمت آن‌ها نگاه می کند و می خواهد صندلی‌اش را به یکی از آن‌ها بدهد. اما به کدامیک؟ اگر شما جای مرد باشید صندلی را به کدامیک می دهید؟

این تست شخصیت شناسی می تواند به شما در درک بیشتر جنبه های پنهان شخصیت‌تان کمک کند. تنها باید به این سوال جواب دهید: صندلی خود را به چه کسی می دهید؟ صادقانه جواب بدهید.

​اکنون که انتخاب خود را کردید، بیایید ببینیم انتخاب شما در موردتان چه می گوید!

مادر و نوزاد

اگر در تست روانشناسی تصویری تصمیم گرفتید صندلی را به مادر و نوزاد بدهید، یعنی شما فردی قانون دوست هستید و همیشه کوشش می کنید از قانون پیروی کنید. همچنین، هنگام درک احساسات بقیه بسیار همدل هستید. شما شخصی با ابتکار عمل هستید و تقریبا هر تصمیمی که می گیرید، تصمیمات خوبی است.

پیرزن

اگر تصمیم گرفتید صندلی را به پیرزن بدهید، یعنی شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه کمک به سالمندان را در اولویت قرار می دهید. شما قلب لطیفی دارید و خیلی از خود گذشتگی می کنید تا به دیگران کمک کنید.

تست رواشناسی تصویری؛ مرد معلول

اگر مرد معلول را انتخاب کردید، یعنی شما دوست دارید به اولویت های زندگی خود توجه کنید، اما شاید نسبت به افراد اطراف خود بی اطلاع باشید. شما فردی بسیار منطقی هستید و تصمیمات خوبی می گیرید، اما باید به احساسات بقیه هم توجه داشته باشید.

زامبی

اگر تصمیم گرفتید صندلی را به زامبی بدهید، یعنی شما علاقه زیادی به محیط خود ندارید و یا شاید به چیزهای که بر شما تاثیر نمی گذارند توجه نمی کنید. شما دوست ندارید با همسالان خود باشید. بنابراین از نظر کارشناسان شخص خودخواه محسوب می شوید.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ