کد خبر : 12351

سهام عدالت | سود سهام عدالت | واریز سهام عدالت مرحله دوم

خبر مهم برای سهامداران سهام عدالت | زمان واریز سود سهام عدالت در مرحله دوم

واریز سود سهام عدالت در مرحله اول انجام شد و به حساب سهامدارن واریز شد اما مرحله دوم واریز سود سهام عدالت مشخص نبود که در این خبر از زمان واریز مطلع شوید.

خبر مهم برای سهامداران سهام عدالت | زمان واریز سود سهام عدالت در مرحله دوم

واریز سود سهام عدالت در مرحله اول انجام شده است اما سهامداران به دنبال پرداخت مرحله دوم سود سهام عدالت هستند در ستاره پارسی با آخرین خبر های سهام عدالت همراه ما باشید.

سهام عدالت

طبق اعلام مسئولان سازمان بورس قرار است که واریز مرحله دوم سود سهام عدالت ۱۴۰۱ در پایان سال انجام شود.

 سهام عدالت همانند یارانه است.سهام عدالت به قشر نیازمند جامعه پرداخت می شود.سهام عدالت در طی دو مرحله واریز شده است. مرحله دوم سود سهام عدالت قرار است در پایان سال واریز شود. طبق اعلام مسئولان سازمان بورس قرار است که واریز مرحله دوم سود سهام عدالت ۱۴۰۱ در پایان سال انجام شود. خبر مهم برای سهام عدالتی ها | زمان قطعی واریز مرحله دوم سود سهام عدالت فاش شد

به گزارش سلام نو به نقل از رکنا، سیزده روز قبل بود که مرحله اول سود سهام عدالت سال مالی ۱۴۰۰ به حساب سهامداران واریز شد. اما هنوز حدود ۵۰ درصد از سود باقیمانده، که آن هم قرار است در قالب مرحله دوم به دست دارندگان سهام عدالت برسد. در این میان گروهی هم گفته اند که مرحله اول را دریافت نکرده اند. مسئولان سازمان بورس نیز در جواب گفته اند که علت عدم واریز وجود اشکال در شماره شبای نامعتبر، حساب بانکی مسدود، راکد، مشترک (دو امضا)، ارزی و بلندمدت بوده است.

اما آن‌هایی که برگه سهام عدالت ۴۵۲ هزار تومانی داشتند، مبلغ ۵۱۰ هزار تومان سود سهام عدالت دریافت کردند. میزان سود سهام عدالت دریافتی دارندگان برگه ۴۹۲ و ۵۳۲ هزار تومانی نیز ۵۵۵ و ۶۰۰ هزار تومان بوده است. افرادی هم که برگه سهام عدالت یک میلیون تومانی در دست داشتند، مبلغ یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان به حساب شان واریز شده است.

در مورد میزان سود سهام عدالت مرحله دوم ۱۴۰۱ نیز مسئولان اقتصادی دولت اعلام کرده اند که مبلغ دریافتی در این مرحله نیز احتمالا به اندازه مرحله اول است؛ بنابراین در مرحله دوم هم چیزی بین ۵۱۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۱۲۸ هزار تومان دست سهامداران را می‌گیرد.

البته اگر در سال‌های اخیر موفق به فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت خود شده اید، سود سهام عدالت شما کمتر از این میزان خواهد بود.

زمان واریز سود سهام عدالت مرحله دوم ۱۴۰۱

طبق اعلام مسئولان سازمان بورس قرار است که واریز مرحله دوم سود سهام عدالت ۱۴۰۱ در پایان سال انجام شود. در مورد روز واریز سود سهام عدالت هنوز حرفی زده نشده است، اما احتمالا باقیمانده سود در روزهای پایانی اسفند ماه به حساب سهامداران واریز می‌شود.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    سلام خبر ندارم ۱۱ میلیون سود سهام بوده یا یارانه لطفا اطلاع رسانی کنید

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ