کد خبر : 12406

سریال بچه زرنگ

ساعت پخش سریال بچه زرنگ | سریال بچه زرنگ از شبکه تماشا پخش می‌شود

ساعت پخش سریال بچه زرنگ | سریال بچه زرنگ از شبکه تماشا پخش می‌شود

ساعت پخش سریال بچه زرنگ | سریال بچه زرنگ از شبکه تماشا پخش می‌شود

شبکه مجموعه تلویزیونی بچه زرنگ به تهیه‌کنندگی ابوالفضل حاجتمند که این شب‌ها از شبکه دو سیما پخش می‌شود را برای روزهای پنج شنبه و جمعه در نظر گرفته است.

بچه زرنگ به کارگردانی مشترک محمدمهدی خالقی، داوود مرادیان، جواد علیزاده و حسین امانی ساخته شده است. این مجموعه به زندگینامه و نحوه شهادت هشت تن از شهدای مدافع حرم در سوریه می‌پردازد.

این مستند داستانی به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با محوریت پرداختن به زندگی شهدای مدافع حرم مشهد، به زندگی شهیدان حسن قاسمی دانا، مصطفی و مجتبی بختی، علی اکبر زوار، مرتضی عطایی، حسین محرابی، مصطفی عارفی، محمد جاودانی و محمدرضا سنجرانی می‌پردازد که با روشی متفاوت به مناطق عملیاتی سوریه و عراق اعزام شده و در نهایت به شهادت رسیدند.

این مجموعه، پنج‌شنبه ها و جمعه ها ساعت ۲۴ پخش می‌شود و تکرار و بازپخش، روز بعد ساعات ۶ و ۱۲ خواهد بود.

همچنین سریال چهار چرخ از شب گذشته در جدول پخش (کنداکتور) شبکه تماشا قرار گرفته است. این مجموعه داستان مردی به نام ذبیح را روایت می‌کند که علاقه عجیبی به داشتن خودرو دارد و در این راه همه تلاش خود را به کار می‌گیرد تا پولی جمع کند و به مدد آن بتواند خودرویی خریداری و به این وسیله در زندگی خود تحولی ایجاد کند.

او به این آرزو، عمری را چای‌فروش لب خط بوده‌ است. ذبیح سرانجام موفق می‌شود پس از مدت‌ها پول خودروی خود را جمع‌آوری کند اما هم‌زمان در روز خواستگاری دخترهایش پول‌ها به سرقت می‌رود و این آغاز ماجراهای آقا ذبیح ما و دیگران است.

حمید لولایی، مریم امیرجلالی، بهنوش بختیاری، محسن قاضی مرادی، شهرام قائدی و مجید یاسر از جمله بازیگران این سریال هستند.

این مجموعه هر شب ساعت ۲۱ از شبکه تماشا پخش و در ساعات سه، ۹ و ۱۵روز بعد دوباره پخش خواهد شد.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ