کد خبر : 12421

بهاره افشاری | بهاره افشاری بازیگر | بهاره افشاری ژست عجیب

ژست عجیب بهاره افشاری | بهاره افشاری بر تخت سلطنتی نشست+عکس

بهاره افشاری بازیگر تلویزیون و سینمای ایران که در دنیای مد نیز سر رشته دارد با ژست عجیبی در فضای مجازی دیده شد.

ژست عجیب بهاره افشاری | بهاره افشاری بر تخت سلطنتی نشست+عکس

بهاره افشاری  یک هنرپیشه و بازیگر ایرانی است بهاره افشاری طراح لباس حرفه ای نیز می باشد.بهاره افشاری طراحی مزون دارد و با شوهای لباس بسیاری از بازیگران مشتری مزون او هستند.بهاره افشاری  عکس جدیدی از او منتشر شده که توجه ها را به خود جلب کرده در ادامه ببینید.

بهاره افشاری

بهاره افشاری پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می‌داد. بهاره افشاری پیش از آن که یک هنرپیشه و بازیگر باشد یک طراح لباس حرفه ای است طراحی که مزون داشته و با برگزاری شوهای لباس بسیاری از بازیگران را مشتری خود کرده بود به نحوی که در سال ۸۳ مجله چلچراغ در مصاحبه ای او را جوان ترین طراح لباس ایران معرفی می کند.

۴ ماه بعد بهاره افشاری به دنیای بازیگری پا میگذارد ولی سعی می کند محتاطانه عمل کند و از پذیرش هر نقشی خودداری می کند زیرا فعالیت هنری اش را سال‌ها پیش با یک سریال آغاز کرده که به دلیل تجربه ی بد در آن سریال دوست ندارد از آن در کارنامه هنری خود نام ببرد و حتی تصمیم گرفته بود تا برای همیشه از دنیای بازیگری کنار برود ولی پس از چند سال با تلاش کیانوش عیاری به جمع بازیگران سریال روزگار قریب که سرگذشت دکتر محمد قریب است پیوست. بهاره افشاری در سریال روزگار غریب در دو نقش بازی می‌کند و پس از آن عیاری او را برای بازی در سریال او یک فرشته بود معرفی می کند. 

بهاره افشاری در حال حاضر به همراه تنها برادرش یک شرکت طراحی دارند که مدیر بخش طراحی لباس را خودش بر عهده دارد.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ