کد خبر : 12448

حامد بهداد | حامد بهداد بازیگر | حامد بهداد حمایت از علی دایی

حامد بهداد از اسطوره فوتبال حمایت کرد | حامد بهداد : ایرانی است و ایرانی دوستش دارد + عکس

بعد از توهین به علی دایی در شبکه افق چندین هنرمند سینما برای حمایت از علی دایی در صفحه شخصی خود فضای مجازی واکنش نشان دادند حامد بهداد نیز یکی از هنرمندانی است که حامی علی دایی شد.

حامد بهداد از اسطوره فوتبال حمایت کرد | حامد بهداد : ایرانی است و ایرانی دوستش دارد + عکس

حامد بهداد بازیگر معروف سینمای ایران از علی دایی حمایت کرد .حامد بهداد با انتشار استوری در صفحه شخصی اینستاگرام نوشت : علی دایی محبوب و قهرمان ماست.حامد بهداد اولین هنرمندی نیست که از علی دایی حمایت میکند چند هنرمند دیگر نیز در این خصوص استوری منتشر کرده اند در ادامه استوری حامد بهداد را ببینید.

حامد بهداد

 حامد بهداد بازیگری را از سال 1379 با فیلم آخر بازی ساخته همایون اسعدیان آغاز کرد و در نوزدهمین دوره جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

این بازیگر کشورمان در فیلم آخر بازی با پوپک گلدره، علی عمرانی، مجید مشیری، فخرالدین صدیق شریف و... همبازی بود.

حامد بهداد بعد از بازی در فیلم آخر بازی خیلی زود توانست به بازیگر پرکار سینمای ایران تبدیل شود و در دهه 80 و 90 در فیلم های زیادی ایفای نقش کرد و موفق ظاهر شد که در ادامه به برخی از آنها اشاره میکنیم.

فیلم روز سوم به کارگردانی محمدحسین لطیفی سال 1385 ساخته شد و یکی از فیلم های پرطرفدار سینمای ایران است.

حامد بهداد در این فیلم نقش یک افسر عراقی به نام فواد که در بحبوحه محاصره خرمشهر عاشق دختری خرمشهری می شود را بازی کرد و تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد را در یازدهمین جشن دنیای تصویر به دست آورد.

فیلم کسی از گربه های ایرانی خبر نداره به کارگردانی بهمن قبادی سال 1388 به اکران درآمد و در جشنواره های مختلف به نمایش گذاشته شد.

این فیلم با بازی حامد بهداد در نقش اول به جشنواره کن راه یافت و یکی از فیلم های موفق حامد بهداد است که در شصت و دومین جشنواره فیلم کن به نمایش گذاشته شد و جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را برای حامد بهداد در جشنواره ابوظبی به ارمغان آورد.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • عباس

    مااسطوره ای رادوست داریم خیانتکار خائن نباشه

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ