کد خبر : 12466

تست | تست روانشناسی | تست روانشناسی تصویری

تست روانشناسی تصویری | با این تست تصویری ویژگی شخصیت خود را بشناسید

با تست روانشناسی تصویری می توانید ویژگی های شخصیت خود را بشناسید و لذت ببرید .تست روانشناسی را انجام دهید.

تست روانشناسی تصویری | با این تست تصویری ویژگی شخصیت خود را بشناسید

تست روانشناسی : شما هم تا به حال تست روانشناسی تصویری گوناگونی انجام داده اید.تست روانشناسی که ادعا می کنند می توانند ویژگی شخصیت شما را با یک تصویر ساده نمایان کنند.تست روانشناسی یک ویژگی جالب دیگر نیز دارد که می تواند با انجام این تست با دیگران نیز اطلاعات جالبی در رابطه با دوستان و نزدیکانتان بدست آورید.

 این تست ها معمولا طرفداران زیادی دارند چون در عین این که برای شما زمینه سرگرمی و تفریح را فراهم می کنند اطلاعاتی را هم در اختیارتان قرار می دهند که بسیار جالب توجه هستند. در ادامه ما نیز یکی از این تست های جذاب و هیجان انگیز را برای شما آماده کرده ایم که با پاسخ دادن به آن می توانید ابعاد جالبی از شخصیت خودتان یا دوستانتان را کشف کنید.

تست+و+خود+شناسی

به تصویر بالا نگاه کنید و بگویید که در اولین نگاه چه چیزی را در تصویر مشاهده کردید و باعث جلب توجه شما شد؟

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست:

تصویر یک دختر زیبا با لب های غنچه اولین چیزی است که دیدم

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که در کسری از ثانیه توجهشان به دختر زیبای در تصویر جلب می شود به معنای آن است که به احتمال بسیار زیاد شما در هماهنگی بسیار خوبی با محیط اطراف خود هستید و همین هماهنگی نیز به نقطه قوتی برای شما تبدیل شده است چرا که به شما امکان آن را می دهد که در موقعیت های مخحتلف قضاوت خوبی داشته باشید و تصمیم گیری ها و واکنش های به جایی از خودتان نشان دهید.

تصویر گل اولین چیزی است که در تصویر دیدم

و اما اگر شما در اولین نگاه توجحتان به گل معطوف شد به این معناست که شما عاشق طبیعت می باشید و برای همین هم معمولا علاقه دارید تا زندگی روزمره خود را به سرعت پشت سر بگذارید و برای استراحت به دل طبیعت پناه ببرید. البته باید این نکته را یادآور شویم که این خصیصه اخلاقی چه در شما و چه در دوستانتان ابدا به معنای این نیست که شما به محیط و اتفاقات اطرافتان بی توجه هستید یا این که آن ها را نادیده می می گیرید بلکه در واقع به معنای آن است که شما برای به دست آوردن آرامش و رفع خستگی یک راه ساده و جذاب در اختیار دارید.

شما در تصویر بالا چه چیزی دیدید و پاسخ را تا چه اندازه نزدیک به خودتان احساس کردید؟ نظرات و تجربیات خودتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ