کد خبر : 12499

بازیکن | بازیکن پرسپولیس | بازیکن سابق پرسپولیس

بازیکن سابق پرسپولیس بازداشت شد ! | بازیکن پرسپولیس به دلیل حمل مواد مخدر دستگیر شد!

بازیکن پیشین پرسپولیس و تراکتور به جرم حمل مواد مخدر در کشور ایرلند بازداشت شد.

بازیکن سابق پرسپولیس بازداشت شد ! | بازیکن پرسپولیس به دلیل حمل مواد مخدر دستگیر شد!

بازیکن سابق پرسپولیس و تراکتور  آنتونی استوکس به جرم حمل مواد مخدر در کشور ایرلند بازداشت شد. این بازیکن در تیم پرسپولیس و تراکتور بازی کرده که هر دو تیم را در میانه فصل ترک کرد.شکایت دو باشگاه ایرانی از این بازیکن به جایی نرسید و این بازیکن تمام مبلغ قرار داد را از این تیم دریافت کرد!حواشی آنتونی استوکس در ایران کم نبود او در لندن و دوبلین هم حاشیه ساز شده است.

بازیکن سابق پرسپولیس و تراکتور

بازیکن اسبق پرسپولیس در روز جمعه صبح به دلیل حمل مواد مخدر دستگیر شد.

آنتونی استوکس، بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس و تراکتور جمعه صبح در دوبلین به جرم حمل 4 هزار پوند کوکایین بازداشت شد.

گفته می‌شود پلیس ایرلند در جنوب شهر دوبلین او را به همراه یک شخص دیگر در زمانی که در حال فرار بودند، دستگیر کرده است.

او به دادگاه قضایی دوبلین فرستاده شده تا در خصوص پرونده‌اش رسیدگی شود.

مهاجم پیشین تیم‌های تراکتور تبریز و پرسپولیس با حاشیه جدیدی مواجه شده است.

حاشیه‌سازی‌های آنتونی استوکس بازیکن پیشین تیم‌های فوتبال پرسپولیس و تراکتور همچنان ادامه دارد. او هر دو تیم را در میانه فصل ترک کرد. شکایت این دو باشگاه از مهاجم ایرلندی به جایی نرسید و استوکس توانست تمام مبلغ قرارداد خود را از تراکتور و پرسپولیس دریافت کند! این پایان حاشیه‌های این بازیکن نبود و سریال حواشی او در تهران، تبریز، لندن و دوبلین ادامه دارد.

سایت «دیلی استار» گزارش داد که آنتونی استوکس، مهاجم پیشین تیم ملی ایرلند به‌خاطر رانندگی خطرناک و کشف مواد مخدر، ساعات ابتدایی صبح روز جمعه 15 دی در دوبلین دستگیر شد. وی پیش‌تر به‌خاطر نادیده گرفتن حکم دادگاه برای حضور در جلسه استماع دادگاه اسکاتلند، در این کشور تحت تعقیب قرار دارد.

مأموران پلیس پس از بررسی یک خودرو با رانندگی خطرناک، آن را مورد تعقیب قرار دادند. استوکس و یک مرد حدوداً 30 ساله که همراه او در خودرو بودند،‌ پس از مشاهده اخطار پلیس اقدام به فرار کردند که پلیس ایرلند هم آنها را تعقیب کرد.

استوکس و همراهش تصمیم گرفتند خودرو را رها و با پای پیاده فرار کنند که در ادامه بازداشت شدند. هنگام جستجوی خودرو، پلیس میزانی از ماده‌ای را کشف کرد که مشکوک به مواد مخدر است و حدود 4 هزار و 500 یورو ارزش دارد. دیلی‌میل نوشته این ماده، کوکائین بوده است. 

سخنگوی گاردای (پلیس ملی ایرلند) اعلام کرد: گاردای دو مردِ حدوداً 30 ساله را در ساعات ابتدایی جمعه صبح دستگیر کرد. این اقدام در ارتباط با رانندگی خطرناک در دوبلین و کشف مقداری مواد مخدر در خودرو انجام شد. هر دو در ایستگاه کراملین گاردا تحت بند 4 قانون عدالت کیفری بازداشت شدند. آنها از آن زمان به قید وثیقه آزاد شده‌اند و قرار است در تاریخ بعدی در دادگاه حاضر شوند.

پیش‌تر نشریه «سان» اسکاتلند گزارش داده بود که استوکس به اتهام نقض حریم خصوصی نامزد سابق خود، با ارسال پیامک‌های توهین‌آمیز و سرپیچی از دستور قضایی در خصوص ممنوعیت تماس با این زن و مادر او، در دادگاهی در شهر همیلتون واقع در شمال اسکاتلند حضور پیدا کرده بود. اتهام حمله فیزیکی به یک توریست انگلیسی در یک کلوپ شبانه در دوبلین سبب شد پرونده‌ای برای استوکس در دادستان ایرلند تشکیل شود.

 

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ