کد خبر : 12503

تست | تست روانشناسی | تست روانشناسی ذهن خوانی

تست روانشناسی ذهن خوانی | با این تست می فهمید دیگران درمورد شما چه فکری می کنند

با این تست روانشناسی ذهن دوستان و آشنایان را بخوانید شما با این تست می فهمید این افراد با شما احساس راحتی و صمیمیت دارند یا در ناخودآگاهشان چه فکری در مورد شما دارند.

تست روانشناسی ذهن خوانی | با این تست می فهمید دیگران درمورد شما چه فکری می کنند

تست روانشناسی : با انجام این تست روانشناسی ذهنیت افراد در مورد خودتان را بفهمید مطمعنا دوستان شما نظر و احساس متفاوتی نسبت به شما داردند شما با این تست روانشناسی می توانید از افکار دوستان و آشنایان مطلع شوید.در ادامه تست روانشناسی را قرار داده ایم  بخوانید.

تست روانشناسی

یک راه برای فهمیدن اینکه آن‌ها واقعا چه احساسی دارند، استفاده از یک تست سریع روانشناسی است. این تست نشان می‌دهد که دوستانتان در ناخودآگاهشان درباره شما چه فکری می‌کنند. قبل از هر چیز خودتان را برای شنیدن واقعیت آماده کنید.

از دوستانتان بپرسید: اگر من یک رنگ بودم، چه رنگی بودم؟ قرمز، آبی، زرد، بنفش، سیاه، صورتی، مشکی، سبز، سفید

رنگ زرد

دوست شما معتقد است که شما وفادار، قابل اعتماد و به طور کلی فردی مثبت هستید.

رنگ قرمز

او فکر می‌کند شما او را بازی می‌دهید و گاهی دل او را می‌شکنید. بهتر است بیشتر فکر کنید تا ببینید چه زمانی او را ناراحت کردید.

رنگ آبی

آبی رنگ خوبی است. شما خودجوش هستید و این باعث می‌شود هم‌نشینی با شما برایش سرگرم کننده باشد. دوستتان معتقد است که شما برای دوستیتان ارزش زیادی قائل هستید.

رنگ صورتی

رنگ صورتی یک شمشیر دو لبه است. دوست شما شخصیت شما را دوست دارد، اما فکر نمی‌کند که شما برایش ارزش قائل هستید و او را دوست دارید. او فکر می‌کند دوستی بین شما یک دوستی سطحی است.

رنگ بنفش

او می‌داند که وقتی به کمک نیاز دارد می‌تواند روی شما حساب باز کند. شما برای راهنمایی کردن او حرف‌های خوبی برای گفتن دارید.

رنگ مشکی

احساس خاصی میان شماست. او ارتباط نزدیک و عمیقی با شما دارد و شما را به شدت دوست دارد.

رنگ سبز

رنگ سبز نشان دهنده یک شخصیت بی خیال است. دوستتان شما را به شکل یک آدم بی خیال می‌بیند. اما او این ویژگی شما را دوست دارد.

رنگ سفید

او احساس می‌کند شما خسته کننده و غیرقابل اعتماد هستید.

شاید این تست روانشناسی برای شما تازگی داشته باشد، اما رنگ‌ها همیشه به عنوان ابزاری در روانشناسی، برندسازی و بازاریابی مورد استفاده قرار می‌گیرند و این نشان می‌دهد که همه رنگ‌ها احساس خاصی را منتقل می‌کنند.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ