کد خبر : 12542

کریستیانو رونالدو | اخبار کریستیانو رونالدو | حواشی کریستیانو رونالدو

زندگی لاکچری کریستیانو رونالدو در عربستان/ از اجاره 17 اتاق هتل تا سرآشپز مخصوص و سلفی ممنوع!

کریستیانو رونالدو بعد از کش و قوس های فراوان به النصر عربستان پیوست. کریستیانو رونالدو و خانوداه اش هم اکنون در خانه ای بسیار لوکس گران قیمت زندگی میکنند. جزئیات خانه کریستیانو رونالدو را بخوانید.

زندگی لاکچری کریستیانو رونالدو در عربستان/ از اجاره 17 اتاق هتل تا سرآشپز مخصوص و سلفی ممنوع!

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی فوتبال جهان است. کریستیانو رونالدو بعد از کش و قوس های فراوان به النصر عربستان پیوست. کریستیانو رونالدو و خانوداه اش هم اکنون در خانه ای بسیار لوکس گران قیمت زندگی میکنند. جزئیات خانه کریستیانو رونالدو را بخوانید.

دیلی میل دریافته که رونالدو ۱۷ اتاق در یک هتل مجلل در ریاض را برای اسکان خود و نزدیکانش اجاره کرده است.

به نقل از دیلی میل، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی در هتل ۹۹ طبقه‌ای ریاض به نام FourSeasons زندگی خواهد کرد. هزینه اقامت برای مهاجم پرتغالی بیش از ۲۵۰ هزار یورو در ماه خواهد بود.

کریستیانو رونالدو

رونالدو یکی از بهترین سوئیت‌ها را به صورت اختصاصی برای خود رزرو کرده که دو طبقه را شامل می‌شود. 

علاوه بر این، در ۱۷ اتاق رزرو شده توسط رونالدو، قرار است خانواده، دوستان، نیروهای حفاظت از رونالدو و نزدیکان این فوتبالیست سرشناس اقامت داشته باشند. یک دفتر خصوصی، یک اتاق غذاخوری و یک اتاق رسانه‌ای هم در این بین قرار دارد که از امکانات اختصاصی این هتل برای رونالدو است.

همچنین تغذیه رونالدو با دیگر ساکنان این هتل متفاوت خواهد بود. سرآشپزهای مخصوص، سرویس غذاخوری انحصاری را برای رونالدو و خانواده‌اش ارائه خواهند کرد.

کریستیانو رونالدو

از کارکنان هتل نیز خواسته شده که درخواست سلفی با رونالدو ندهند. خود هتل در یک مرکز خرید با چندین فروشگاه لوکس قرار دارد که به رونالدو و خانواده او سرویس خواهند داد.

باشگاه النصر در آخرین روز سال ۲۰۲۲ میلادی از امضای قرارداد با رونالدو ۳۷ ساله خبر داد و این بازیکن پرتغال را به خدمت گرفت.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ