کد خبر : 12543

لیونل مسی | لیونل مسی و جام جهانی 2022 | عربستان و لیونل مسی

ریخت و پاش نجومی عربستان برای شکار لیونل مسی

لیونل مسی نابغه و اسطوره فوتبال در جام جهانی 2022 قطر با نبوغ خود توانست آرژانتین را به قهرمانی جهان برساند. عربستان پس از جذب کریستیانو رونالدو حالا برای لیونل مسی دندان تیز کرده است.

ریخت و پاش نجومی عربستان برای شکار لیونل مسی

لیونل مسی نابغه و اسطوره فوتبال در جام جهانی 2022 قطر با نبوغ خود توانست آرژانتین را به قهرمانی جهان برساند. لیونل مسی حالا در دنیای فوتبال بی رقیب است. لیونل مسی بهترین بازکن تمام ادوار شناخته شده است. عربستان پس از جذب کریستیانو رونالدو حالا برای لیونل مسی دندان تیز کرده است.

انتقال کریستیانو رونالدو ابرستاره پرتغالی به النصر عربستان باعث شده تا باشگاه الهلال رقیب سنتی النصر برای جذب لیونل مسی دست به کار شود.

طبق گزارش شبکه «سی ان ان» آمریکا لیونل مسی تصمیم گرفته قراردادش را با پاری سن ژرمن تمدید نکند و برای رفتن به الهلال آماده شود.

لیونل مسی

در این زمینه خالد الذیاب خبرنگار نشریه «الریاضیه» عربستان از پیشنهاد جدید و عجیب الهلال به مسی پرده برداشت و گفت: الهلال گران ترین قرارداد تاریخ فوتبال را به لیونل مسی قهرمان جام جهانی ارائه کرد که 900 میلیون یورو برای دوسال است.

پیش از این پیشنهادهای 300 و 500 میلیون یورویی برای لیونل مسی از سوی باشگاه سعودی مطرح بود ولی این بار این رقم عجیب و غریب اعلام شد.

در صورت انتقال لیونل مسی به الهلال شاهد تقابل دوباره این بازیکن با رونالدو در عربستان خواهیم بود. این دو اسطوره 10 روز دیگر در بازی دوستانه ستارگان النصر و الهلال با پاری سن ژرمن مقابل هم بازی خواهند کرد

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ