کد خبر : 12545

دناپلاس | خودروی دناپلاس | ایران خودرو و دناپلاس

زمان عرضه و تحویل دناپلاس در بورس اعلام شد/قیمت دنا پلاس در بورس کالا

دناپلاس گران قیمت ترین خودروی ساخت داخل است. دناپلاس خودروی محبوب ایران خودرو برای فروش در بورس کالا عرشه خواهد شد. زمان عرضه و تحویل دناپلاس کی خواهد بود؟

زمان عرضه و تحویل دناپلاس در بورس اعلام شد/قیمت دنا پلاس در بورس کالا

دناپلاس گران قیمت ترین خودروی ساخت داخل است. دنا پلاس زیبایی خاصی دارد و برگرفته از مدل های مرسدس بنز است. دناپلاس خودروی محبوب ایران خودرو برای فروش در بورس کالا عرشه خواهد شد. زمان عرضه و تحویل دناپلاس کی خواهد بود؟

درحالی ۵۰۰۰ دستگاه خودرو دناپلاس ۲۵ دی‌ماه در بورس کالا عرضه می‌شود که تحویل این خودروها ۲۷ اسفند خواهد بود.

بورس کالا ۲۵ دی ماه میزبان ۵۰۰۰ دستگاه خودرو دنا پلاس دستی سفید متعلق به گروه صنعتی ایران خواهد بود.

ایران خودرو قیمت پایه این خودرو را که ۲۷ اسفند سال جاری به خریداران تحویل می‌شود ۱۸۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام کرده است. درصد پیش پرداخت این خودرو نیز ۱۰۰ درصد در نظر گرفته شده است.

دناپلاس

شرایط خرید خودرو

هر کد ملی مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک خودرو بوده و خریداران باید ۱۸ سال تمام را داشته باشند.

همچنین اشخاصی که در عرضه‌های قبلی و از ابتدای سال ۱۳۹۸ از شرکت های خودروسازی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند. خریداران باید جهت ادامه مراحل خرید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس esale.ikco.ir نسبت به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی اقدام کنند.

گفتنی است؛ خریداران باید در زمان مقرر که طی پیامک تکمیل وجه هزینه متعلقات قانونی اطلاع رسانی می شود علاوه بر انتخاب نمایندگی مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را انتخاب و اقدام به واریز وجه هزینه های جانبی شامل چهار میلیون و ۳۷۱ هزار و ۳۱۰ تومان در ازای بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت به علاوه ۱۳ درصد بابت مالیات و عوارض قانونی که براساس مبلغ معامله باید پرداخت شود، کند.

در صورت عدم واریز هزینه ها حداکثر تا پنج روز تقویمی پس از ارسال پیامک تکمیل وجه متعلقات قانونی به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی، زمان تحویل خودرو تغییر و مشتری متعهد به پرداخت جریمه یک دهم درصد ارزش معاملاتی به ازای هر روز تاخیر قبل از تحویل خودرو می شود.

همچنین امکان انتخاب رنگ و مشخصه های سفارشی وجود دارد.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    دولتیه

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ