کد خبر : 12556

الهام چرخنده | الهام چرخنده بازیگر | الهام چرخنده و همسرش

دلبری الهام چرخنده جنجالی شد ! | الهام چرخنده و عاشقانه هایش با همسر جان +عکس

الهام چرخنده بازیگر ایرانی پرحاشیه در فضای مجازی این بار با دلبری هایش با همسرش خبر ساز شد.

دلبری الهام چرخنده جنجالی شد ! | الهام چرخنده و عاشقانه هایش با همسر جان +عکس

الهام چرخنده بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و مستندساز ایرانی می باشد.الهام چرخنده در کاشان و یک خانوادی مذهبی متولد شده است. الهام چرخنده نمونه ای از یک بازیگر پر حاشیه می باشد او یکی از چهره های شناخته شده در فضای مجازی می باشد الهام چرخنده سه بار ازدواج کرده که از ازدواج اول او اطلاعاتی در دست نیست. همسر دومش بازیگر و همسر فعلی سید محمد درویشی می باشد.

الهام چرخنده

 تصویری از الهام چرخنده در حالتی عاشقانه و دلبری از همسر جدیدش منتشر شد. تصویری جالب و دیدنی از الهام چرخنده بازیگری که مدتی است در نوع حجابش تغییر ۳۶۰ درجه ای ایجاد کرده در حال دلبری از همسر جدیدش منتشر شد و همچنین تصویری از الهام چرخنده با پوشش کامل و چادر در طبیعت و تفریح منتشر شد.

الهام چرخنده در شهریور ماه 1396 ازدواج سوم خود با یک روحانی به نام سید محمد درویشی را رسانه ای کرد. این هنرمند از آن زمان بخاطر شغل همسرش ساکن کربلای عراق است.

الهام چرخنده در نوروز سال 1393 با انتشار یک ویدیو و در پوشش چادر به رهبر انقلاب فرا رسیدن عید را تبریک گفت و تغییر حجاب خود را علنی کرد. همین اقدام او باعث حمایت و مخالفت های بسیاری شد. بسیاری از طرفداران، او را سمبل تبلیغات چادر دانسته و از او حمایت کردند.

الهام چرخنده از آن پس شروع به فعالیت های اجتماعی برای تبلیغات حجاب و چادر کرد و به گفته خود، مشکلات بسیاری را در این راه متحمل شد.

در سال 1393، کمیسیون فرهنگی مجلس نهم با دعوت از الهام چرخنده، به خاطر فعالیت در زمینه دفاع و گسترش فرهنگ ایرانی تقدیر کردند.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    آفرین به بانوی ایرانی خودمون بهتون افتخارمیکنم

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ