کد خبر : 12581

یارانه نقدی | واریز یارانه نقدی | پرداخت یارانه نقدی

یارانه نقدی دی ماه واریز شد | زمان برداشت یارانه نقدی دی ماه اعلام شد

سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه گفت: مرحله یکصد و چهل و سومین یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت ۲۴ امشب قابل برداشت است.سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه گفت: مرحله یکصد و چهل و سومین یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت ۲۴ امشب قابل برداشت است.

یارانه نقدی دی ماه واریز شد | زمان برداشت یارانه نقدی دی ماه اعلام شد

یارانه نقدی ماهیانه 800 تومانی برای یارانه بگیران تصویب شد. یارانه نقدی دی ماه مانند ماه های گذشته هر 20 ام پردداخت می شد. یارانه کمک معیشتی مرحله 143 مربوط به دی ماه ۱۴۰۱ به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت ۲۴ روز ۲۰ دی ماه قابل برداشت است. ثبت نام یارانه  نقدی و زمان تعیین دستمزد کارگران اعلام شد.یارانه نقدی ماهیانه 800 تومانی برای یارانه بگیران تصویب شد. یارانه نقدی دی ماه مانند ماه های گذشته هر 20 ام پردداخت می شد. یارانه کمک معیشتی مرحله 143 مربوط به دی ماه ۱۴۰۱ به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت ۲۴ روز ۲۰ دی ماه قابل برداشت است. ثبت نام یارانه  نقدی و زمان تعیین دستمزد کارگران اعلام شد.

یارانه نقدی دی ماه واریز شد 

سخنگوی ستاد هدفمندی یارانه گفت: مرحله یکصد و چهل و سومین یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت ۲۴ امشب قابل برداشت است.

خانم حسینی گفت: مرحله ۱۴۳ دهک بندی اعلامی از سوی وزارت کار به حساب سرپرستان خانوار واریز شد و از ساعت ۲۴ امشب قابل برداشت است.

به گفته او، طبق روال به دهک های اول تا سوم به ازای هر نفر ۴۰۰ هزارتومان و دهک های چهارم تا نهم ۳۰۰ هزارتومان یارانه پرداخت می شود.

حسینی ادامه داد: سرپرستان خانواری که یارانه نقدی در اردیبهشت قطع شده بود، درخواست بازبینی ثبت کردند. چنانچه دهک اول تا نهم شناسایی شوند، مشمول یارانه می شوند.

سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه می گوید: به هیچ عنوان یارانه افراد قطع نشده و هیچ پیامکی از سوی دولت در خصوص قطع یارانه به افراد ارسال نشده است و تمامی این پیامک ها جعلی با قصد کلاهبرداری بوده است.

او گفت: مرحله ۱۴۳ به تمامی مشمولان یارانه نقدی داده شده است و طرح کالابرگ که قرار بود بصورت آزمایشی در استان هرمزگان باشد، این ماه اجرا نشده است.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • مریم جمشیدی

    چرا یارانه همون ۳۰۰تومان هست و از نظر درآمد ضعیف هستیم چرا عمل نمی‌کنید

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ