کد خبر : 12696

ترکیب | ترکیب رنگ | ترکیب رنگ دکوراسیون خانه

ترکیب رنگ خانه | شیک ترین تر کیب رنگ ها در دکوراسیون خانه

در این مقاله ترکیب رنگ هایی را برای دکوراسیون خانه به شما پیشنهاد می کنیم که اکثر افراد از زیبایی این رنگ ها در چیدمان خانه اطلاعی ندارند.

ترکیب رنگ خانه | شیک ترین تر کیب رنگ ها در دکوراسیون خانه

ترکیب رنگ در دکوراسیون خانه : افراد زیادی در انتخاب ترکیب رنگ دکوراسیون خانه بیش از حد احتیاط می کنند به دلیل همین دلیل تنوع کمتری در ترکیب رنگ خانه بکار می برند.ترکیب رنگ هایی که در ادامه برای شما معرفی می کنیم از نظر افراد در دکوراسیون خانه کارایی ندارند اما می توان در دکوراسیون خانه از آنها استفاده کرد و تاثیر ترکیب رنگ ها را در زیبایی خانه مشاهده کنید.

ترکیب رنگ

سبز و قرمز

سبز و قرمز دو نقطه مقابل هم در چرخه رنگ ها هستند اما در کنار هم فضایی پرانرژی ایجاد می کنند. شاید رنگ سبز به تنهایی کمی بی روح باشد اما استفاده از رنگ قرمز در کنار سبز انرژی بیشتری به فضا می دهد.

سبز و صورتی ملایم

یک ترکیب رنگ دوست داشتنی، پیچیده و جوان پسندانه که در آن رنگ ملایم صورتی مغلوب رنگ سبز شده است.

مشکی و صورتی روشن

در این ترکیب رنگ می توانید از رنگ مشکی به عنوان رنگ زمینه و از صورتی به عنوان رنگ حاشیه استفاده کنید. این دو رنگ در کنار هم ترکیب بسیار خوبی می سازند و روشنی رنگ صورتی به خوبی می تواند تیرگی رنگ سیاه را خنثی کند.

سبز، خاکستری، شرابی و بنفش

نقش رنگ خاکستری ملایم کردن رنگ های دیگر این ترکیب است و از رنگ بنفش به عنوان رنگ حاشیه استفاده شده است. رنگ روی دیوار نسبت به رنگ های دیگر ملایم تر است و به همین دلیل وسایل دیگر خانه را زیباتر جلوه می دهد.

آبی آسمانی و تمشکی

در این ترکیب هیچ کدام از رنگ ها سنگین نیستند و بهتر است از رنگ سفید به عنوان رنگ حاشیه استفاده شود زیرا تعادل بیشتری در ترکیب ایجاد می کند.

اسطوخودوسی و سبز

در این ترکیب اسطوخودوسی رنگ اصلی است و کمی هم با رنگ سبز ترکیب شده است. می توانید در وسایلی مثل صندلی از طیف های دیگر این رنگ استفاده کنید.

اسطوخودوسی و قرمز مارسالا و آبی

یک ترکیب رنگ پر انرژی که رنگ سفید عاجی روی دیوار در آن تعادل ایجاد کرده است.

آبی و زرد

رنگ زرد از آن دسته رنگ هایی است که کمتر کسی به کار می برد ولی در کنار دیوارهای آبی رنگ همراه با لبه های سیاه ترکیب بسیار زیبا و جذاب و متعادلی ایجاد کرده است.

سبز نعنایی و ارغوانی روشن

اگر نیاز به یک فضای آرام بخش دارید از این ترکیب رنگ ها استفاده کنید.

ترکیب رنگ های سبز نعنایی و ارغوانی روشن یک فضای آرام بخش را ایجاد می کند.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ