کد خبر : 12731

ترکیب | ترکیب رنگ | ترکیب رنگ مجلس عروسی

ترکیب رنگ در مجلس عروسی | ترکیب چه رنگ هایی در تم عروسی زیباتر است ؟

معمولا زمانی که از عروسی صحبت می کنند اکثر افراد رنگ سفید را در ذهن خود برای این شب تصور می کنند اما ما در این مطلب برای شب عروسی ترکیب رنگ متفاوتی را برای شما آماده کرده ایم.

ترکیب رنگ در مجلس عروسی | ترکیب چه رنگ هایی در تم عروسی زیباتر است ؟

ترکیب رنگ در مراسم عروسی :ترکیب رنگ در روز عروسی معمولا سفیدبوده اما این رنگ کسل کننده و قدیمی شده است .در جشن های عروسی امروزی معمولا در ترکیب رنگ خلاقیت بیشتری نشان می دهند شاید ایده های جدید دشوار باشد اما بهترین راه برای متفاوت بودن است.شما می توانید قوانین را بشکنید و ترکیب رنگ سفید در عروسی که بسیار تکراری و قدیمی کنار بگذارید.ما در این مطلب به شما کمک می کنیم که ترکیب رنگ جدید را در مراسم عروسی خود انتخاب کنید تا مراسمی خاص و منحصر به فرد داشته باشید.

بنفش + قرمز شرابی + نارنجی

ترکیب رنگ عروسی

کی گفته که فقط باید یک رنگ رو انتخاب کنید؟ میتونید چند تا رنگ انتخاب کنید. رنگ هایی که برای جشن عروسی استفاده می کنید میتونن متفاوت باشن اما یادتون نره که ترکیب مناسبی داشته باشن. یکی از ترکیب رنگ های مناسب مراسم عروسی ترکیب بنفش، قرمز و نارنجیه. بنفش و قرمز شرابی به هم خیلی نزدیکن و رنگ نارنجی بین اون ها نظر رو بیشتر جلب میکنه. البته این به این معنی نیست که لباس نارنجی، تور بنفش و کفش قرمز بپوشید. این ترکیبی که معرفی کردن رو باید توی تزئینات و جزئیات مراسم استفاده کنید. مثلا می تونید لباس سفید ببا دسته گل قرمز بپوشید و ظروف روی میز رو به رنگ بنفش انتخاب کنید. روی صندلی ها می تونید از پاپیون های نارنجی استفاده کنید. پس یادتون نره که توی ترکیب رنگ ها و نحوه استفاده شون حتما دقت کنید.

نقره ای + خاکستری

ترکیب رنگ

این ترکیب برای کسانی که ترکیب تک رنگ دوست دارن مناسبه. مزیت این ترکیب رنگ اینه که خیلی راحت میشه ظروف نقره ای و کیک خاکستری رنگ پیدا کرد. لباس عروس سفید با جزئیات نقره ای همراه با این تم بی نظیر میشه.  تصور کنید این ترکیب چقدر با هوای سرد زمستونی تطابق داره.

زمردی + کرم + طلایی

ترکیب رنگ

این ترکیب برای کسانی که میخوان یه جشن عالی با ترکیب رنگ های گرم داشته باشن مناسبه. برای اجرای این تم می تونید گل و گیاهان سبز استفاده کنید و ظرف و ظروف طلایی یا لباس عروس کرم رنگ. البته رنگ کرم برای دستمال سفره هم ایده خوبیه.

نارنجی + پرتقالی + زرد

ترکیب رنگ

یکی از بهترین ترکیب رنگ ها برای مراسم عروسی ترکیب نارنجی، پرتقالی و زرده. این رنگ ها رو هم میشه توی دکور استفاده کرد و هم لباس ها. این طیف رنگ های گرم روی میزها، صندلی و دیوار بی نظیر میشن. اگه دوست دارید متفاوت باشید و خلاقیت به خرج بدید لباستون رو رنگ زرد انتخاب کنید. این ترکیب رنگ ها برای روزهای گرم تابستونی مناسب هستن. میوه هایی انتخاب کنید که با این ترکیب تناسب داشته باشن. مثل پرتقال، نارنگی، لیمو یا موز.

نظر شما درباره این ترکیب رنگ ها چیه؟ به نظر من لزومی نداره فقط به یه رنگ بچسبید. رنگ ها رو با هم ترکیب کنید و جشنی که فقط یک بار توی زندگیتون اتفاق میفته رو به یه جشن به یاد موندنی هم برای خودتون و هم برای مهمان ها تبدیل کنید. توی جشن عروسی همه چی باید عالی و بی نقص باشه.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ