کد خبر : 12742

تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس خراسان جنوبی | تعطیلی مدارس استان ها

تعطیلی مدارس استان خراسان جنوبی تا آخر هفته | مدارس خراسان جنوبی تعطیل شد

تعطیلی مدارس استان خراسان جنوبی تا آخر هفته اعلام شد.

تعطیلی مدارس استان خراسان جنوبی تا آخر هفته | مدارس خراسان جنوبی تعطیل شد

با توجه به برودت هوا روز های اخیر در کشور برای کاهش مصرف انرژی تعطیلی مدارس چندین استان مطرح شد.از جمله استان هایی که تعطیلی مدارس تا آخر هفته اعلام شد استان خراسان جنوبی می باشد.تعطیلی مدارس این استان به دلیل کاهش مصرف گاز اعلام شد.با آخرین اخبار تعطیلی مدارس با ستاره پارسی همراه باشید.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از غیر حضوری شدن تمامی فعالیت‌های آموزشی، پرورشی و تربیتی مدارس استان از فردا دوشنبه ۲۶ دی ماه جاری تا پایان هفته خبر داد.

تعطیلی مدارس خراسان جنوبی تا پایان هفته | مدارس خراسان جنوبی تعطیل شد

سید علیرضا موسوی نژاد، امروز یکشنبه ۲۵ دی در نشست شورای معاونان این اداره کل اظهار کرد: برای حفط سلامتی دانش آموزان بر اثر برودت هوا و صرفه جویی در مصرف حامل‌های انرژی به منظور برخورداری تمامی مردم از نعمت گاز، تمامی خدمات آموزشی و پرورشی مدارس، مراکز پیش دبستانی و کودکستان‌های استان از فردا دوشنبه ۲۶ دی تا پایان هفته جاری به صورت غیرحضوری و از طریق شبکه شاد ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه کلیه امتحانات داخلی مدارس متوسطه اول و دوم استان در این هفته لغو می‌شود، یادآور شد: امتحانات نهایی طبق برنامه اعلام شده قبلی برگزار خواهد شد.

آموزش و پرورش خراسان جنوبی از غیرحضوری شدن فعالیت‌های آموزشی، پرورشی و تربیتی مدارس استان از فردا، دوشنبه ۲۶ دی ماه تا پایان هفته با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی خبر داد.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ