کد خبر : 12745

تعطیلی | تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس و دانشگاه ها

تعطیلی مدارس و دانشگاه های استان گیلان تا آخر هفته | مدارس و دانشگاه های گیلان تعطیل شد

مدارس و دنشگاه های استان گیلان تا آخر هفته تعطیل اعلام شد.

تعطیلی مدارس و دانشگاه های استان گیلان تا آخر هفته | مدارس و دانشگاه های گیلان تعطیل شد

 

با توجه به سردی هوا و کمبود انرژی در سراسر کشور مدارس و دانشگاه های استان گیلان برای کاهش مصرف گاز تعطیل اعلام شد.مدارس و دانشگاه های استان گیلان تا آخر این هفته تعطیل می باشد.مدارس و دانشگاه های چندین استان در کشور به دلیل کاهش مصرف گاز تعطیل اعلام شدند.آخرین اخبار تعطیلی مدارس را در ستاره پارسی دنبال کنید. 

مدارس و دانشگاه‌های گیلان تا چهارشنبه غیرحضوری شد.

براساس مصوبه پنجمین جلسه قرارگاه مدیریت جهادی گاز استان و دستور دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان، شروع فعالیت تمامی ادارات، نهادها، سازمان‌ها و بانک‌های استان، تا روز چهارشنبه ۲۸ دی ماه همچنان ساعت 8:30 دقیقه و پایان آن 12:30 دقیقه اعلام شده است.

تمامی دستگاه ها، سازمان ها و نهادهای استان و همچنین شعب بانک های عامل موظفند نسبت به خاموش نمودن تمامی سیستم های گرمایشی و موتورخانه ها، یک ساعت قبل از خروج کارمندان اقدام کنند.

همچنین در این مصوبه، کلیه فعالیت تمامی مدارس و مراکز آموزش عالی و دانشگاه های گیلان (دولتی و غیردولتی) تا روز چهارشنبه ۲۸ دی ماه به صورت غیرحضوری خواهد بود.

براساس این مصوبه امتحانات تمامی مراکز آموزش عالی؛ دانشگاه های سراسری، آزاد اسلامی، پیام نور، غیرانتفاعی ها و دیگر موسسات آموزش عالی در مدت زمانی و مکان محدود به منظور صرفه‌جویی به تشخیص رئیس دانشگاه برگزار می‌شود.

در این مصوبه تاکید شده است که امتحانات پایه های نهم (داوطلبان آزاد و آموزش از راه دور) و دوازدهم مدارس که به صورت سراسری است، به قوت خود باقی است و راس ساعت مقرر برگزار می شود.

به منظور پایش عملکرد دستگاه ها و نهادها به مفاد این اطلاعیه ، تیم های بازرسی قرارگاه جهادی شرکت گاز تشکیل و تخلفات احتمالی گزارش می شود.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ