کد خبر : 12758

ترکیب | ترکیب رنگ | ترکیب رنگ بلوند دودی

ترکیب رنگ مو بلوند دودی | ترکیب رنگ ها با رنگ موی بلوند دودی

رنگ موی بلوند دودی اکثر افراد را به فکر رنگ طلایی یا زرد می اندازد اما رنگ بلوند دودی کاملا با این رنگها متفاوت است.

ترکیب رنگ مو بلوند دودی | ترکیب رنگ ها با رنگ موی بلوند دودی

ترکیب رنگ موی بلوند دودی : ترکیب رنگ بلوند دودی نیز درجه بندی دارد.و از ترکیب رنگ روشن تا تیره طیف های مختلفی دارد.اگر از رنگهایی که در آن ترکیب رنگ طلایی به چشم می خورد علاقه ای ندارید.می توانید  ترکیب رنگ دودی را انتخاب کنید.

ترکیب رنگ مو

رنگ موی بلوند دودی رنگ موی بلوند دودی , رنگ موی بلوند اکثر ما را به فکر موهایی طلایی یا زرد می اندازد، اما رنگ موی بلوند دودی کاملا متفاوت است. اگر از علاقه مندان به رنگ موهای روشن یا طیف بلوند هستید و تا به امروز بلوند دودی را امتحان نکردید باید بدانید که رنگ مویی زیبا و گرم را کنار گذاشته اید. همانند سایر رنگها، رنگ بلوند دودی نیز درجه بندی دارد و از تیره تا روشن طیف های مختلفی دارد. اگر از رنگهایی که در آنها رنگ طلایی به چشم می خورد خوشتان نمی آید می توانید یکی از رنگهای گروه دودی را انتخاب کنید.

بلوند دودی روشن رنگ موی بلوند دودی

ترکیب رنگ مو

رنگ موی بلوند دودی روشن باید روی موهایی که از پیش با مواد دکلره یا رنگ بر مو روشن شده است اعمال شود. این رنگ مو طیف سفیدتری از رنگ بلوند معمولی است که در آن رگه هایی از رنگ دودی به چشم می خورد.

برخی این رنگ را رنگ پلاتینی سرد معرفی می کنند.

رنگ موی بلوند دودی روشن برای افرادی که پوست روشن و چشمان رنگی دارند مناسب تر است.

اگر موهایتان را بلوند کرده اید و زردی یا رنگ نارنجی در موهایتان می بینید ,می توانید با استفاده از رنگ موی بلوند دودی روشن این ناهماهنگی های رنگ مو را برطرف کنید.

رنگ موی بلوند دودی تیره رنگ موی بلوند دودی

ترکیب رنگ مو

شما می توانید رنگ موی بلوند دودی تیره را به راحتی روی موهای مشکی یا قهوه ای اعمال کنید.

بلوند دودی تیره، رنگی طبیعی به نظر می رسد.

این رنگ مو گرمای رنگ موهای بلوند دیگر را ندارد چرا که رنگ دودی داخل آن گرمای رنگهایی نظیر طلایی که در بسیاری از رنگهای بلوند دیده می شود را می گیرد. بنابراین اگر دوست دارید رنگ موی شما طیف رنگی گرم داشته باشد به سمت این رنگ نروید و رنگ دیگری را انتخاب کنید.

این رنگ مو برای افرادی که رنگ پوستی روشن و سرد دارند مناسب است.در کنار این رنگ می توانند آرایش چشم متالیک و رژ لب صورتی استفاده کنند.رنگ موی بلوند دودی تیره با هایلایت هایی چند درجه روشن تر نیز بسیار جذاب می شود.

رنگ موی بلوند دودی متوسط رنگ موی بلوند دودی

ترکیب رنگ مو

رنگ موی بلوند دودی متوسط نه تیرگی رنگ دودی تیره را دارد نه مانند رنگ بلوند دودی روشن به سفیدی و پلاتینی می زند.

این رنگ مو نیز برای افرادی که پوست روشن و سرد دارند مناسب است.همچنین می تواند مکمل خوبی برای چشمان عسلی، قهوه ای یا حتی آبی باشد.

برخی از افراد لا به لای این رنگ مو به جای هایلایت، لولایت بیرون می آورند تا جلوه ای متفاوت تر به آن بدهند.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ