کد خبر : 12764

تعطیلی | تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس سه شنبه 27 دی ماه

اخبار تعطیلی مدارس سه شنبه 27 دی ماه | مدارس سه شنبه 27 دی ماه تعطیل می شود؟

تعطیلی مدارس سه شنبه 27 دی یا اینکه مدارس کدام استان ها سه شنبه 27 دی ماه تعطیل است سوال پرتکرار والدین و دانش آموزان است.

اخبار تعطیلی مدارس سه شنبه 27 دی ماه | مدارس سه شنبه 27 دی ماه تعطیل می شود؟

برنامه تعطیلی مدارس سه شنبه 27 دی ماه و اخبار مربوط به این سوال که سه شنبه 27 دی مدارس کدام استان ها تعطیل خواهد بود سوال مهمی است که والدین و دانش آموزان به دنبال پاسخ آن هستند. تا این لحظه خبر قطعی از تعطیلی مدارس سه شنبه 27 دی ماه از منابع رسمی منتشر نشده و هنوز درباره اینکه مدارس کدام استان ها سه شنبه 27 دی تعطیل است اعلام نشده اما به محض اطلاع از منابع معتبر خبر درست درباره تعطیلی مدارس سه شنبه 27 دی ماه را منتشر خواهیم کرد.اخبار تعطیلی مدارس را با ستاره پارسی دنبال کنید.

 با توجه به ورود سامانه بارشی جدید از روز سه شنبه به کشور، پیش بینی می شود مدارس در روز سه شنبه 27 دی ماه به دلیل برودت هوا و قطعی گاز در بسیاری از استان ها تعطیل اعلام شود.

در صورتیکه مدارس هر استانی تعطیل اعلام شود در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

تکمیلی 1: تعطیلی مدارس گیلان تا پایان هفته

 براساس مصوبه پنجمین جلسه قرارگاه مدیریت جهادی گاز استان و دستور دکتر اسدالله عباسی استاندار گیلان، شروع فعالیت تمامی ادارات، نهادها، سازمان‌ها و بانک‌های استان، تا روز چهارشنبه ۲۸ دی ماه همچنان ساعت 8:30 دقیقه و پایان آن 12:30 دقیقه اعلام شده است.

تکمیلی 2: تعطیلی مدارس خراسان جنوبی تا پایان هفته

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از غیر حضوری شدن تمامی فعالیت‌های آموزشی، پرورشی و تربیتی مدارس استان از فردا دوشنبه ۲۶ دی ماه جاری تا پایان هفته خبر داد.

تکمیلی 3: تعطیلی مدارس استان فارس

 مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری فارس: به دنبال صدور اخطار قرمز هواشناسی مبنی بر بارش شدید و رگبار باران در روز سه‌شنبه ۲۷ دی‌ماه ۱۴۰۱ در استان فارس، ستاد مدیریت بحران استان تصمیم به تعطیلی آموزش حضوری در مدارس این استان گرفت.

این خبر در هر ساعت بروز رسانی می شود...

تعطیلی مدارس

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ