کد خبر : 12821

فریبا نادری | فریبا نادری بازیگر | فریبا نادری جدید

فریبا نادری : لطفا بی خیال هم نباشید ! | دلسوزی فریبا نادری برای کارتن خواب ها

فریبا نادری بازیگر ایرانی با انتشار استوری خواستار کمک مردم به کارتن خواب ها شد.

فریبا نادری : لطفا بی خیال هم نباشید ! | دلسوزی فریبا نادری برای کارتن خواب ها

 فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون ایران یکی از چهره های فعال در فضای مجازی با انتشار استوری از هموطنان خواست تا به فکر کارتن خواب ها باشند.فریبا نادری در این استوری از مردم خواسته که با تماس به مراکز گرم خانه زنان و مردان کارتن خواب را به گرم خانه بفرستند.فریبا نادری از جمله بازیگرانی است که همیشه دغدغه مردم را دارد.در ادامه استوری فریبا نادری را بخوانید.

فریبا نادری

 فریبا نادری یکی از هنرمندانی است که ازدواج او به یکی از خبرسازترین ازدواج ها میان هنرمندان تبدیل شد.خانم بازیگر 19 سال بیشتر نداشت که اولین بار به همراه دوستش به یک دفتر بازیگری رفت و به صورت اتفاقی با مسعود رسام کارگردان سینما آشنا شد و این آشنایی چند سال بعد منجر به ازدواج آنها شد.

فریبا نادری و مسعود رسام سال 83 با هم آشنا شدند و دو سال بعد در سال 85 با هم ازدواج کردند.عمر زندگی مشترک فریبا نادری و همسرش چند سال بیشتر نبود و سال 88 مسعود رسام بعد از تحمل چند سال بیماری درگذشت.

فریبا نادری با وجود 27 سال اختلاف سن با مسعود رسام و آگاه بودن به بیماری او و مخالفت پدرش تن به این ازدواج داد و زندگی عاشقانه ای در کنار همسرش داشت.این بازیگر سینما و تلویزیون درباره زندگی با مسعود رسام میگوید:من و مسعود بعد از مدتی آشنایی احساس کردیم که به هم علاقه مندیم و همین علاقه ما را متقاعد کرد که ازدواج کنیم و من در آن زمان من از بیماری مسعود خبر داشتم و سال 85 پزشکان گفتند که شش ماه بیشتر زنده نیست اما عشق نیرویی دوباره به او بخشید تا سه سال بعد هم با سرطان مبارزه کرد.

فریبا نادری 8 سال بعد از درگذشت مسعود رسام با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد و برای بار دوم زندگی مشترک تشکیل داد.بعد از درگذشت مسعود رسام فریبا نادری اعلام کرد که هرگز با اهالی سینما ازدواج نمیکند و همسر او هم شغلی خارج از حیطه هنر دارد.

فریبا نادری یک سال بعد از ازدواجش برای اولین بار مادر شد و تولد دخترش حال و هوای دیگری به زندگی او و همسرش بخشید.سوم اسفندماه سال 96 فریبا نادری با انتشار پستی خبر از مادر شدن و تولد دخترش یارا داد.فریبا نادری در یک گفتگو درباره آینده فرزندش گفت :دلم میخواهد فرزندم انسان خیلی خوبی باشد و مفید باشد برای خودش و امیدوارم که مثل نوجوانی من نباشد و از تجربه های آدم های موفق در زندگی اش استفاده کند و تجربه پذیر باشد و دلم نمیخواهد ریسک کند و وارد یک سری خطرات در زندگی اش شود و مثل من نباشد که وقتی همه میگفتند اشتباه میکنی من نمی پذیرفتم.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • مجید

    سلام خوبی بامن دوست میشی

  • ملک رضا ملکی

    حس انسان دوستی خیلی خوبه ولی اگه یه ثروت بادآورده گیرت اومد از اون در راه فقرا خرج کردی اونوقت این حس کامل میشه، نه با استوری گذاشتن!

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ