کد خبر : 12865

عموپورنگ |عموپورنگ در اینستاگرام | عمو پورنگ جدید

عموپورنگ از چه چیزی ناراحت است ؟ | عموپورنگ : آب می شوی اگر بدانی چه به روزم آوردی !

عموپورنگ مجری محبوب در حوزه کودکان با انتشار استوری غمگین در صفحه شخصی خود ذهن مخاطبان را به خود مشغول کرد.

عموپورنگ از چه چیزی ناراحت است ؟ | عموپورنگ : آب می شوی اگر بدانی چه به روزم آوردی !

عموپورنگ مجری مطرح تلویزیون ایران که در حال حاضر در تلویزیون فعالیتی ندارد. عموپورنگ با انتشار استوری غمگین نوشت آب می شوی برف وقتی بدانی چه بر سر من آوردی.داریوش فرضیایی با نام  هنری عموپورنگ مجری محبوب حوزه ی کودکان این روزها در فضای مجازی بسیار فعال است.در ادامه استوری عمو پورنگ را مشاهده نمایید.

عموپورنگ

 داریوش فرضیایی از سال ۱۳۷۳ و در ۲۱ سالگی وارد صدا و سیما شد و فعالیت خود را با گزارشگری رادیو آغاز کرد. پس از آن در برنامه عصر جمعه با رادیو در تیپ‌های مختلفی ظاهر شد که شاخص‌ترین آن ها «گل پسر» و «ننه بلقیس» بود.

با برنامه «ما و شما» که به کارتون‌ های درخواستی بچه‌ها اختصاص داشت وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد. سال ۷۸ با مجموعه «تورنگ و پورنگ» بین بچه‌ها چهره شد و پس از آن در ماه رمضان سال ۱۳۸۱ با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم مستعار هنری «عمو پورنگ» بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت یافت.

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • حدیثه

    چرا درباره داستان عمو پورنگ نمی نویسید که چی شده که عمو پورنگ دیگه بازی نمی کنه توی تلویزیون واقعا چرا برنامه خوب های را دیگه نمیگزارید برای ما شبکه ایران کالا اصلا مهم نبود اصلا نگاه نمی‌کردیم از وقتی که برنامه دونبش اومد محبوب شد ایران کالا حالا هم عمو پورنگ نمی گذارید هم دونبش واقعا چرا یکی دلیلش به من بگه

  • ناشناس

    لطفا بگید چه اتفاقی افتاده ک عمو پور نگ محبوب دل بچه ها رو از صدا وسیما اخراج کردید خوب یه دلیل منطقی بیارید ما هم بدونیم الان نزدیک به یک ساله ک اصلا برنامه ندارن

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ