کد خبر : 12892

پانته آ بهرام | پانته آ بهرام بازیگر | پانته آ بهرام کودکی

کودکی پانته آ بهرام را دیده بودید ؟ | باورتان می شود این کودک پانته آ بهرام باشد ؟

تصویری از کودکی خانم پانته آ بهرام در فضای مجازی منتشر شده که توجه کاربران را به خود جلب کرده است.

کودکی پانته آ بهرام را دیده بودید ؟ | باورتان می شود این کودک پانته آ بهرام باشد ؟

 پانته آ بهرام بازیگر سینما و تلویزیون ایران است . پانته آ بهرام در حال حاضر در سریال پوست شیر هنرنمایی می کند.پانته آ بهرام متولد 1348 در تهران می باشد. عکسی از کودکی پانته آ بهرام در فضای مجازی دست به دست می شود که در ادامه می بینید.

پانته آ بهرام

پانته آ بهرام دانش آموخته رشته بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما می باشد که از 18 سالگی ابتدا با تئاتر شروع کرد و از طرفداران تیم فوتبال استقلال است.

پانته آ بهرام (Pantea Bahram) در شهر تهران به دنیا آمده است، یک برادر و یک خواهر بنام رکسانا دارد، پدرش «داوود بهرام» و مادرش «صدیقه محمدتقی بیک» نام دارد.

در سال 1367 وقتی 18 ساله بود دوره بازیگری را در مدرسه هنر و ادبیات زیر نظر گلاب آدینه گذراند سپس در رشته ادبیات نمایشی وارد دانشگاه آزاد شد.

سال 1366 از 16 سالگی با تئاتر بروی صحنه رفت تا اینکه همین سال با فصل سوم «سریال آئینه» به کارگردانی غلامحسین لطفی جلوی دوربین رفت.

با نمایش «آتقی و شهر خیال» در سال 1369 حرفه ای روی صحنه تئاتر حضور داشت تا اینکه سال 1375 با فیلم «زشت و زیبا» وارد سینما شد.

سال 1379 با سریال «مسافران» سیروس مقدم شناخته شد اما با فیلم «چهارنشبه سوری» اصغر فرهادی در سال 1384 وقتی 36 ساله بود به شهرت رسید.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ