کد خبر : 12935

مارال بنی آدم | مارال بنی آدم بازیگر | مارال بنی آدم و پسرش

تصویر مارال بنی آدم به همراه پسرش همه را شوکه کرد!| باورتان می شود این پسر مارال بنی آدم باشد!

مارال بنی آدم بازیگر سریال هم گناه با انتشار عکسی از خود و پسرش باعث تعجب کاربران مجازی شد .

تصویر مارال بنی آدم به همراه پسرش همه را شوکه کرد!| باورتان می شود این پسر مارال بنی آدم باشد!

مارال بنی آدم بازیگر زن ایرانی است. مارال بنی آدم با انتشار عکسی از پسرش تعجب مخاطبان فضای مجازی را برانگیخت.مارال بنی آدم با انتشار عکسی از پسرش به دلیل چهره جوان مارال بنی آدم بسیاری از مخاطبان را شوکه کرد تا جایی که بسیاری در کامنت ها این را ابراز کردند.که بیشتر شبه به خواهر و برادر هستند تا مادر و پسر! در ادامه تصویر مارال بنی آدم به همراه پسرش ببینید.

مارال بنی آدم

مارال بنی آدم بازیگر نقش سارا در سریال هم گناه که با بازی در این سریال به شهرت فراوانی دست یافت، در جدیدترین پست اینستاگرامی خود عکسی از خود و پسرش را منتشر نمود و بسیاری از مخاطبان و طرفدارانش را شوکه کرد. 

بازیگر فیلم فروشنده که سالهاست با علی سرابی بازیگر، صداپیشه و کارگردان ازدواج کرده و متاهل می باشد، قاب زیبایی از خود و پسرش ایلیا را در اینستاگرامش منتشر نموده و نوشت:مارال بنی آدم و پسرش

مارال بنی آدم بازیگر تئاتر و سینما متولد 10 آبان ماه سال 1360 در تهران است. او دوره‌های بازیگری را در کانادا زیر نظر مهتاب نصیرپور سپری کرده و در دانشگاه در رشته بازیگری تحصیل کرده است. مارال بنی آدم متاهل است و علی سرابی (بازیگر) همسر او می باشد. این زوج دارای یک دختر بنام عسل و یک پسر بنام ایلیا می باشند.

مارال بنی آدم و همسرش علی سرابی

مارال بنی آدم

مارال بنی آدم فعالیت هنری اش را از تئاتر شروع کردو با فیلم فروشنده به کارگردانی اصغر فرهادی در نقش کتی اولین تجربه بازی در جلوی دوربین را بدست آورد. یکسال بعد نیز در فیلم خشکسالی و دروغ ایفای نقش نمود اما با بازی در سریال شبکه خانگی هم گناه مشهور شد.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ