کد خبر : 12949

مریم امیرجلالی | مریم امیرجلالی استوری | مریم امیرجلالی عصبانی

عصبانیت مریم امیرجلالی از رسانه ها | مریم امیرجلالی : واقعا خجالت نمی کشید ! +عکس

مریم امیرجلالی بازیگر طنز سینما و تلویزیون از رسانه های مجازی عصبانی شد.

عصبانیت مریم امیرجلالی از رسانه ها | مریم امیرجلالی : واقعا خجالت نمی کشید ! +عکس

مریم امیرجلالی بازیگر طنز سینما و تلویزیون است.مریم امیر جلالی با سریال متهم گریخت و خانه بدوش شناخته شد.مریم امیرجلالی یکی از هنرمندانی است که در فضای مجازی فعالیت دارد مریم امیرجلالی مدتی لایو و ویدئو آموزش آشپزی در اینستاگرام منتشر می کرد.مریم امیرجلالی با انتشار عکسی از خود و دخترش نوشت واقعا خجالت نمی کشید ! مریم امیر جلالی با انتشار این استوری عصبانیت خود را از رسانه ها بروز داد.

مریم امیرجلالی

مریم امیرجلالی اصالتا تهرانی اسـت و پدرش بازنشسته ارتش بوده اسـت. مریم امیر جلالی یکی از شناخته شده ترین چهره های طنز و کمدی تلویزیون اسـت. مریم امیرجلالی متولد ۲۹ آذرماه ۱۳۲۶ در تهران می باشد. او دارای مدرک فوق دیپلم حسابداری اسـت. وی دارای چهار خواهر و چهار برادر بوده و خودش یکی مانده بـه آخری اسـت. پدرش بازنشسته ارتش اسـت. مریم امیرجلالی یک دختر بنام مهشید و دو نوه دارد. شهرت وی بیشتر بخاطر بازی در مجموعه‌های طنز سال‌های دهه ۸۰  می باشد.

آشنایی او با مینا جعفرزاده و بهمن زرین پور باعث شد وارد دنیای هنر شود. امیرجلالی سال 1373 وارد کارهای هنری شده و نخستین بار در سریال زیر گنبد کبود بـه کارگردانی آقای بهمن زرین‌پور ایفای نقش نمود. ترش و شیرین، متهم گریخت و چارخونه از طنزهایی بودند کـه مریم امیر جلالی بـه خوبی در آن‌ها درخشید و بـه شهرت فراوانی رسید.

مریم امیر جلالی در گفت‌وگو‌ای در شهریور ۱۳۹۱، عنوان نمود کـه حرفه اصلی‌اش، موسیقی اسـت و مایل اسـت در این حرفه، بیش از پیش فعالیت نماید. وی در این گفت‌وگو، از تصمیمش برای خداحافظی از سینما و تلویزیون، خبر داد. وی هم چنین چندی پیش نیز در تهران کنسرتی برگزار نمود.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ