کد خبر : 12971

نقد و بررسی | نقد و بررسی سریال جدید | سریال پوست شیر | نقد و برسی سریال پوست شیر

نقد و برسی سریال پوست شیر | آیا سریال پوست شیر از دیدگاه مخاطب جذاب بوده است؟

در ادامه این مطلب همراه ما باشید با نقد و برسی سریال پرمخاطب پوست شیر.

نقد و برسی سریال پوست شیر | آیا سریال پوست شیر از دیدگاه مخاطب جذاب بوده است؟

نقد و بررسی سریال پوست شیر

نگاهی به سریال معمایی جنایی پوست شیر به کارگردانی جمشید محمودی , نقد جالب و خواندنی سریال ایرانی جدید پوست شیر: غریبه آشنا (سریالی در ستایش عشق)

پوست شیر، نام جدیدترین سریال نمایش خانگی به کارگردانی جمشید محمودی است که از روز 6 مهرماه 1401 آغاز به پخش کرده است. لازم به ذکر است که این سریال ساعت 08:00 چارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود پخش می شود.

در سریال پوست شیر شهاب حسینی، پردیس احمدیه، هادی حجازی‌ فر، پانته‌ آ بهرام، بابک کریمی , بانیپال شومون , مهرداد صدیقیان , نیلوفر کوخانی ، علیرضا کمالی ، علی اوسیوند ، احسان امانی ، بهزاد خلج به ایفای نقش پرداخته اند. نعیم که پانزده سال زندان را به عشق دیدن دخترش تاب آورده پس از رهایی، برای دیدار با او دچار بحرانی بزرگ می‌شود. این سریال که داستان یک پلیس آگاهی را با بازی شهاب حسینی روایت می کند در ژانر درام ملتهب ساخته شده است.

 

پوست شیر ، سریالی در ستایش عشق

غریبه آشنا

سریال «پوست شیر» این روزها به یک اتفاق ویژه بدل شده و نام آن در هر محفل دوستانه و خانوادگی شنیده می شود؛ سریالی که توانسته با فیلمنامه ای منسجم و کم نقص و انتخاب عوامل هوشمندانه؛ به صورت فاحش کیفیتی فراتر از محصولات در حال پخش نمایش آنلاین داشته باشد و در کنار سریال های جریان ساز این مدیوم قرار بگیرد.

سریال برادران محمودی یک روایت عاشقانه است که در ایران کمتر به آن پرداخته شده؛ می‌توان گفت مفهوم عشق در این سریال باز تعریف شده و جدا از برخی کلیشه های مرسوم؛ روایتگر یک عاشقانه پدر و فرزندی است؛ پدری که سال ها از دختر خود دور بوده و حالا پس از سال ها جدایی با بحرانی هولناک مواجه است. نعیم از یک غربت وارد یک رویای شیرین می شود اما به سرعت به غربت خویش برمی گردد و وارد کابوسی می شود که در آن امکان گریز نیست.

«پوست شیر» دو ترکیب طلایی دارد اولی تقابل نعیم و مشکات و دومی همراهی نعیم و رضا پروانه. در این سریال شاهد رفاقت هایی هستیم که شاید در زندگی کلونی جامعه فعلی کم نظیر باشد.

تصویربرداری «پوست شیر» یکی از نقاط قوت آن است؛ قاب بندی های خلاقانه و منتقل کننده درست حس صحنه از ویژگی های مهم آن است.

نعیم به مرور در حال تبدیل شدن به یک ضد قهرمان است؛ ضد قهرمانی که مخاطب از کنش های او متعجب نمی شود و رنگ نمایشی و تصنعی به خود نمی گیرد. این ارتباط به گونه ای است که مرز بین قهرمان و ضد قهرمان قابل تشخیص نیست و روایت، سوال های چالش برانگیزی را در ذهن مخاطب ایحاد می کند. باید دید این سریال در ادامه چه مسیری را طی خواهد کرد.

 

نقد و بررسی

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ