کد خبر : 13052

شکیرا | همسر شکیرا | فرزندان شکیرا

جادو جنبل شکیرا برای مادر نامزد سابقش پیکه | شکیرا به سیم آخر زد

جدایی شکیرا و جرارد پیکه بعد 7 ماه دوباره بر سر زبان ها افتاد. شکیرا در اقدام اخیرش عروسک ترسناکی را در بالکن خانه اش به نشانه اعتراض قرار داد.

جادو جنبل شکیرا برای مادر نامزد سابقش پیکه | شکیرا به سیم آخر زد

شکیرا و جرارد پیکه زوجی که به مدت 11 سال با هم زندگی کردند و حاصل رابطه شکیرا و جرارد پیکی دو فرزند پسر است. نزدیک به 7 ماهی است که شکیرا به دلیل خیانت جرارد پیکی از او جداش شده است.شکیرا با آهنگ جدیدی که خواند و تیکه سنگینی که به جرارد پیکی در آهنگش انداخت دوباره بر سر زبان ها افتاد.

شکیرا

اذیت و آزارهای شکیرا برای خانواده پیکه تمامی ندارد

گزارش شده که با وجود درخواست‌های مکرر، شکیرا از پایین آوردن عروسک جادوگر که مشرف به خانه مادرشوهر سابقش بود امتناع کرد.

شکیرا در اوایل ماه جاری پس از جدایی از جرارد پیکه، عروسک وحشتناکی را روی بالکن خانه خود در بارسلونا قرار داد که مشرف به خانه مادرشوهر سابقش است. اما گفته می‌شود که مونتسرات برنابئو، مادر پیکه، به سرعت به خانه شکیرا رفته و به یکی از کارکنان او گفته که عروسک را بردارد. اما شکیرا این کار را نکرد و وجود عروسک روی بالکن خانه‌اش مادرشوهر سابقش را آزار داده است.

مارک لیرادو، روزنامه‌نگار، گفت که این عروسک با موهای خاکستری و کلاه جادوگری به شدت مادر پیکه را ترسانده است. اما شکیرا این حرف را نادیده گرفت. حتی پیکه هم روز یکشنبه در حالیکه به عمارت نامزد سابق خود می‌رفت دیده شد.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ