کد خبر : 13089

تعبیر خواب

تعبیر خواب آناناس چیست | دیدن خواب آناناس چه معنایی دارد؟

با تعبیر خواب آناناس، تعبیر خواب میوه آناناس، تعبیر خواب دیدن آناناس، تعبیر خواب خریدن آناناس و خوردن آناناس در خواب همراه ما باشید.

تعبیر خواب آناناس چیست | دیدن خواب آناناس چه معنایی دارد؟

صبح که از خواب بیدار  می شویم اولین چیزی که به خاطر می آوریم خواب و تعبیر خواب است. تعبیر خواب فرایند معنادهی به رویاهایی که در خواب دیده می‌شود است تعبیر خواب درک یا تعبیر خواب تأثیر مثبت بر سلامت روان فرد داشته باشد. اگر در خواب موضوعی را خواب ببینید تعبیرش چیست . تعبیر خواب آناناس چه معنایی دارد.

تعبیر خواب آناناس

لوک اویتنهاو می‌گوید: آناناس: دعوت شدن به یک ضیافت و یا یک سفره

آنلی بیتون می‌گوید: دیدن آناناس در خواب، علامت سعادتمند شدن است.

یونگ می‌گوید:

دیدن آناناس در خواب نشانگر اعتماد به نفس، جاه طلبی و موفقیت است و نشان می دهد شما به کاری که انجام می‌دهید اطمینان دارید.

آناناس نماد خوشرویی است و دیدن آن در خواب نشانگر نیاز شما به مسافرت است.

معبران غربی می‌گویند:

دیدن آناناس در خواب نشان دهنده اوقات خوشی و تفریح است و در کل تعبیر نیکویی دارد. درخت آناناس به همراه میوه‌های بزرگ و زیبا نماد موفقیت و پیروزی محسوب می‌شود و هرچقدر در خواب درخت آناناس به شما نزدیک‌تر باشد یعنی موفقیت به شما نزدیک‌تر است. 

اگر  در خواب تعداد زیادی آناناس ببینید به این معناست که به زودی به جشن عروسی و یا یک مهمانی بزرگ دعوت خواهید شد. جایی که همسر آینده خود را ملاقات خواهید کرد. این خواب همچنین نشانگر سلامتی، خوشبختی و عمر طولانی است. 

تعبیر خواب خریدن آناناس

لیلا برایت می‌گوید: اگر دیدید در حال خریدن آناناس می‌باشید، بدانید که روزهای شاد و خوشحال‌کننده‌ای در انتظار شما است.

تعبیر خواب خوردن آناناس

برایت می‌گوید: اگر آناناس بخورید، دلیل بر این بود که در حال دعوت شدن به یک مهمانی بزرگ می‌باشید.

آنلی بیتون: اگر خود را در حال چیدن یا خوردن آناناس دیدید، نشانه‌ی این است که در آینده‌ای نه چندان دور پیروزی درخشانی در انتظار شما می‌باشد.

معبران غربی می‌گویند:

خوردن آناناس در خواب نشانگر انواع لذت‌ها از جمله یک قرار ملاقات عاشقانه ویا خریدی دلچسب است. خوردن آناناسی شیرین نشانه داشتن سکس با دختری جذاب است. اگر آناناس بسیار شیرین باشد و در خواب آن را بخورید نشان دهنده فریب و ریاکاری در زندگی واقعی است.

خوردن آناناس ترش به معنی این است که شخصی جدید را ملاقات خواهید کرد و از آشنایی با او سورپرایز خواهید شد. 

خوردن مربای آناناس خوشمزه تعبیر نیکویی دارد و نشانگر اخبار خوب است.

تعبیر خواب آماده کردن آناناس برای مهمانی

بیتون می‌گوید: اگر خواب ببینید در هنگام مهیا کردن آناناس برای میز غذا پوست زبر آن دستتان را می‌خراشد، علامت آن است که پیرامون موضوعی نگران و پریشان خواهید شد که سرانجام برایتان راحتی و موفقیت به ارمغان خواهد آورد.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ