کد خبر : 13129

کشف حجاب

داروخانه آمل درپی کشف حجاب و اقدام هتاکانه متصدی پلمب شد

یک داروخانه در آمل به دلیل کشف حجاب پزشک متصدی و هتک حرمت نسبت به آمر به معروف و ناهی از منکر پلمب شد.

داروخانه آمل درپی کشف حجاب و اقدام هتاکانه متصدی پلمب شد

با پیگیری دادستانی آمل و دستگاه های حوزه امنیت، یک داروخانه در آمل که مسئول آن اقدام به کشف حجاب و هتک حرمت نسبت به آمر به معروف و نهی از منکر و نهی از منکر کرده بود، پلمب شد.

ماجرا از این قرار بود که عصر امروز یکی از روحانیان که برای دریافت خدمات به این داروخانه مراجعه و با کشف حجاب متصدی آن روبرو شده بود، نسبت به این پدیده مذموم تذکر داد اما مسئول داروخانه از کارکنانش خواست تا از خدمات دهی به این روحانی پرهیز کنند.

این روحانی برای تهیه ۱۰ عدد سرنگ انسولین به داروخانه مراجعه کرده بود و به بانوی پزشک مسئول داروخانه به خاطر کشف حجاب تذکر شفاهی داده بود اما متصدی از وی خواست از داروخانه بیرون رود و از دادن خدمات به وی جلوگیری کرد.

با پیگیری های صورت گرفته و بررسی صحت هتک حرمت به روحانی آمر به معروف و ناهی از منکر، داروخانه متخلف پلمب و پرونده برای سیر در مراجع قضایی ارجاع شد.

حجت الاسلام نصرت الله خلیلی روحانی امر به معروف و نهی از منکر در پیامی که در فضای مجازی منتشر شده، آورده است: با توجه به هتک حرمتی که امروز نسبت به روحانیت و شریعت در داروخانه مورد نظر صورت گرفت و با توجه به پیگیری امام جمعه و رئیس شبکه بهداشت شهرستان در محل حادثه و حکم قضایی دادستان شهرستان، مبنی بر پلمب داروخانه از همه دغدغه مندان انقلابی و دینی شهر تقاضا دارم از هرگونه تجمع و تحصن در مقابل این داروخانه یا نهادهای اداری نظیر فرمانداری و غیره خودداری کنند.

در ادامه این پیام آمده است انشاء الله این حادثه منشاء خیر و سبب تلنگری در قوای اجرایی شهر در انجام به وظایف قانونی و اجرای دقیق جرایم بازدارنده قانونی نسبت به تخلفات صنفی و خدماتی شود تا امنیت کامل اخلاقی و دینی برای شهروندان مومن و مذهبی برقرار شود.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ