کد خبر : 13199

شکیرا | همسر شکیرا | فرزندان شکیرا

دهن کجی رپر معروف به شکیرا | توهین عجیب به شکیرا در بارسلونا

نامزد جدید پیکه با دوستان فوتبالی نامزدش رابطه خوبی برقرار کرده و شکیرا هرگز موفق به چنین کاری نشده بود.

دهن کجی رپر معروف به شکیرا | توهین عجیب به شکیرا در بارسلونا

شکیرا و جرارد پیکه زوجی که به مدت 11 سال با هم زندگی کردند و حاصل رابطه شکیرا و جرارد پیکی دو فرزند پسر است. نزدیک به 7 ماهی است که شکیرا به دلیل خیانت جرارد پیکی از او جداش شده است.شکیرا با آهنگ جدیدی که خواند و تیکه سنگینی که به جرارد پیکی در آهنگش انداخت دوباره بر سر زبان ها افتاد.

شکیرا

دهن کجی رپر معروف به شکیرا

 

شکیرا ظاهرا هرگز با دوستان جرارد پیکه جور نشده بود و آنها به دلیل شخصیت بدی که شکیرا داشت لقب عجیبی به او داده بودند. دوستان جرارد پیکه به شکیرا به دلیل ماهیت غیردوستانه و خشکی که داشت لقب «رئیس» داده بودند. برنامه تلویزیونی اسپانیا «یامدیودیا» گزارش داد که کلارا چیا بسیار راحت‌تر از شکیرا با دوستان جرارد پیکه جور شده است. آنها گفتند: «شکیرا هرگز با دوستان پیکه یا همسرانشان قاطی نمی‌شد.»

بر اساس گفته‌های این برنامه، خواننده کلمبیایی حتی با بسیاری از اعضای خانواده پیکه هم سازگاری چندانی نداشت. اما شخصیت آرام‌تر کلارا چیا باعث شده که دوستان پیکه با او راحت باشند و رابطه صمیمانه‌ای با او برقرار کنند.

گزارش‌ها همچنین حاکی از آن است که کلارا چیا برای فرار از چشم کنجکاو رسانه‌ها، نزد پدر و مادرش می‌ماند.

به تازگی رپری به نام «سنسیکستو» آهنگی در حمایت از پیکه و کلارا و در پاسخ به آهنگ جنجالی شکیرا منتشر کرد. شکیرا در آهنگش خواند: «من به اندازه دوتا ۲۲ ساله می‌ارزم. تو فراری را با رنو تویینگو و رولکس را با کاسیو عوض کردی.» سنسیکستو در حالی که پیراهن پیکه را به تن داشت خواند: «بیخیال، اگر او مالیاتش را بپردازد دیگر چیزی برایش باقی نمی‌ماند.»

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ