کد خبر : 13209

رنگ مو

با این رنگ موها جوانتر شوید | چه رنگ مویی سن را کمتر نشان میدهد؟

در این مطلب شما با رنگ موهایی که روی سن تاثیر گذار هستند و سن افراد را کمتر نشان می دهند آشنا می شوید.

با این رنگ موها جوانتر شوید | چه رنگ مویی سن را کمتر نشان میدهد؟

با این رنگ موها جوانتر شویدوقتی حرف از آخرین روش‌های جوانسازی می‌شود ناخودآگاه مراقبت‌های پوستی و عمل‌های زیبایی به ذهنمان می‌آید. رنگ مو یکی از المان های زیبایی است که تاثیر بسیاری در زیبایی صورت شما دارد. شما می توانید با انتخاب رنگ مو مناسب سن تان را 10 سال جوانتر نشان دهید. در این مطلب شما با رنگ موهایی که روی سن تاثیر گذار هستند و سن افراد را کمتر نشان می دهند آشنا می شوید.

کدام رنگ موها شما را جوان تر نشان می دهد؟

رنگ مو

هایلایت بلوند

یکی از مدل های محبوب هالیوودی که چهره را جذاب و سنتان را کمتر نشان می دهد ، هایلایت بلوند است. این بهترین انتخاب برای افرادی با رنگ پوست متوسط تا تیره است.

 

رنگ مو

بلوند

یکی از بهترین گزینه ها برای خانم های بالای 35 سال ، رنگ موی بلوند است که موهای سفید را می پوشاند . اگر موهایتان کوتاه است برای اینکه جوانتر به نظر برسید ، موهای خود را بلوند کنید. برای جوان به نظر رسیدن رنگ موی بلوند با تن عسلی و طلایی بهتر از رنگ های بلوند یخی و خاکستری است.

بلوند طلایی روشن نیز برای پوست های روشن ایده آل است و موها را درخشان و سن را کمتر نشان می دهد.

رنگ مو

رنگ موی شکلاتی

اگر رنگ پوست شما سبزه است و می خواهید چهره تان با نشاط تر و جوان تر به نظر برسد ، رنگ موی شکلاتی برازنده شماست.

رنگ مو

قهوه ای

با افزایش سن پوست کم کم رنگدانه های خود را از دست می دهد در این حالت برای بالا بردن زیبایی خود موهای خود را قهوه ای کنید اما بهتر است از رنگ قهوه ای تیره استفاده نکنید.

رنگ مو

رنگ مو قهوه ای طلایی

برای اینکه چندین سال جوانتر به نظر برسید موهای خود را قهوه ای طلایی نمایید . این رنگ مو مناسب افراد دارای پوست های زیتونی و طلایی است و با پوست برنزه هم خوانی دارد.

رنگ مو

رنگ مو مشکی

رنگ مشکی برای همه خانم ها مناسب نیست و برخی از افراد را مسن تر نشان می دهد اما این رنگ مو برای پوست های متوسط ایده آل است و درخشش طبیعی به موها می بخشد و آنها را جوان و سرحال نشان می دهد.

رنگ مو

 

رنگ موی قرمز کلاسیک

برای بخشیدن شادابی و جوانی به چهره برای یک بار هم شده موهایتان را قرمز کنید . این رنگ مو برای پوست های متوسط مناسب است و نور را به پوست شما منعکس می کند.

رنگ مو

رنگ موی مسی

برای اینکه خطوط پیری روی پوست شما کمتر به نظر برسد ، رنگ موهای خود را مسی نمایید. این رنگ مو برای پوست هایی با ته رنگ گرم مناسب است و پوست را خوب و نرم نشان می دهد.

رنگ مو

رنگ مو شرابی

اگر سنتان مقداری بالا رفته و دوست دارید جوانتر به نظر برسید رنگ موی قهوه ای با با سایه های قرمز و شرابی را انتخاب کنید زیرا این رنگ مو به شما نگاهی جوان را می دهد.

رنگ مو

رنگ مو سرمه ای

برای کمتر به نظر رسیدن سنتان و روشن تر شدن رنگ پوست خود ، رنگ آبی و سرمه ای را انتخاب کنید.

رنگ مو

رنگ مو لیمویی

یکی از بهترین رنگ ها که چهره را شاداب ، موها را درخشنده و سن را کمتر نشان می دهد ، رنگ موی لیمویی است که باعث نشاط و باز شدن چهره شده و شما را جذاب می کند.

    تیره کردن خیلی زیاد موها تمام شادابی و جوانی را از چهره ی شما میگیرد.

    یک موی رنگ پریده ی بی روح که حتی شبیه موهای سفیده است ، شما را مسن تر نشان می دهد.

    هایلایت ها ی متضاد باعث میشود موهای شما یخ زده جلوه کند و شما پیرتر به نظر برسید پس هایلایت هایی یک یا دو درجه روشن تر برای موهایتان استفاده کنید.

    اگر پوستتان خیلی روشن است موهای خود را رنگ مشکی نکنید زیرا رنگ مشکی باعث می شود تا چین و چروک و خط های صورت بیشتر به چشم بیایند.

5 نکته برای ماندگاری بیشتر رنگ مو

    رنگ موهای روشن تنها در صورتی شما را جوان نشان می دهند که طبیعی به نظر برسند.

    برای کمتر دیده شدن چروک های صورتتان در رنگ موی خود از هایلایت نقره ای و خاکستری استفاده کنید.ر

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ