کد خبر : 13235

جشنواره تئاتر فجر

7عنوان برتر جشنواره تئاتر فجر به هنرمندان شیرازی رسید

مراسم اختتامیه چهل و یکمین دوره جشنواره تئاتر فجر با یکه‌تازی و موفقیت نمایش اسب‌قاتلین به کارگردانی سید محمد هادی هاشم زاده از شیراز به کار خود پایان داد

7عنوان برتر جشنواره تئاتر فجر به هنرمندان شیرازی رسید

مراسم اختتامیه چهل و یکمین دوره جشنواره تئاتر فجر با معرفی برترین های این دوره با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامیو برتری هنرمندان شیرازی به کار خود پایان داد.

این مراسم  با یکه‌تازی و موفقیت نمایش اسب‌قاتلین اثر کارگردان شیرازی و با کسب عناوین برتر در بخش صحنه‌ای طراحی چهره و گریم، طراحی و ترکیب صدا، گروه بازیگران، و رتبه اول کارگردانی و بهترین نمایش به مفهوم مطلق برگزار شد.

در بخش صحنه‌ای این جشنواره و طراحی چهره و گریم، از فاطمه فتحی زاده و همچنین در قسمت طراحی و ترکیب صدا نیز از علیرضا اصلاحی برای نمایش اسب قاتلین تقدیر شد.

 از همه مهمتر اینکه؛ جایزه ویژه هیات داوران به گروه بازیگران نمایش اسب قاتلین تعلق گرفت و بهترین نمایش به مفهوم مطلق نیز اسب قاتلین به کارگردانی سید محمد هادی هاشم زاده، اعلام شد و رتبه اول کارگردانی نیز به سید محمد هادی هاشم زاده برای همین نمایش اهدا گردید و رتبه اول بازیگری زن به مریم دهقانی با تقدیر از محمد امین محمدی برای نمایش هاراگیری، صورت گرفت.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ