کد خبر : 13284

مهران غفوریان

تصاویر لو رفته از جشن تولد لاکچری دختر مهران غفوریان | تصاویر فاش شده از جشن تولد دختر مهران غفوریان

مهران غفوریان که همیشه ابراز علاقه خود به دخترش را در صفحه شخصی اش منتشر می کند تصاویری از جشن تولد شیک او را به اشتراک گذاشت.

تصاویر لو رفته از جشن تولد لاکچری دختر مهران غفوریان | تصاویر فاش شده از جشن تولد دختر مهران غفوریان

به گراش ستاره پارسی: مهران غفوریان بازیگر، کارگردان، کمدین و فیلم نامه نویس ایرانی سینما و تلویزیون و رادیو است. مهران غفوریان فارغ التحصیل رشته ی نقاشی - نقاشی عمومی در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز میباشد. مهران غفوریان بازیگری را با مجموعه طنز جنگ 39، به کارگردانی داریوش کاردان آغاز کرد. مهران غفوریان از سال 1376 بود که برنامه گل ها را ساخت و پس از آن حرف تو حرف. مهران غفوریان در برنامه 1377، با مهران مدیری هم بازی شد، سپس این چند نفر را کارگردانی کرد که در بین مردم به نام هژیرها معروف شده بود. بعد از آن هم، مهران غفوریان زیر آسمان شهر را ساخت که آغازی شد برای پخش هر شب سریالها در تلویزیون.

 

دختر مهران غفوریان و جشن تولدی زودهنگام

مهران غفوریان بازیگرطناز کشورمان که چند سالیست از شکل و شمایل تپل قبلیش خارج شده و با چهره و استایل متفاوت نه تنها در عرصه طنز بلکه در نقش های جدی نیز مخاطبانش را شگفت زده کرده است،به مناسبت تولد دخترش هانا تصاویری از جشن تولد او را منتشر نمود.

در ادامه این بخش عکس های مهران غفوریان و خانواده اش را در جشن تولد دخترش هانا منتشر نموده ایم.

مهران غفوریان که با نقش بامزه بهروز خالی بند در سریال زیر آسمان شهر در تلویزیون شناخته شد، در استوری اینستاگرامش عکس هایی از جشن تولد 4 سالگی دخترش هانا را منتشر کرد و به او ابراز علاقه نمود.

 

مهران غفوریان در توضیح این عکس ها نوشت:

البته که هانا تولدش 15 بهمن و روز پدره، که خیلی عاشقشه.

 

مهران غفوریان

 

بیوگرافی مختصر از مهران غفوریان

نام :مهران

نام خانوادگی :غفوریان

تاریخ تولد :1353/6/3

محل تولد :تهران

تحصیلات :لیسانس نقاشی

پیشه :بازیگر و کارگردان

تاهل :متاهل

 

مهران غفوریان

 

خانواده هنرمند مهران غفوریان

ریشه هنر در خانواده مهران غفوریان از پدر آن ها که خطاط بوده آغاز شده است که علاو بر این هنر ها نقاشی و آواز خوانی را هم داشته اند.

مهران غفوریان یک بردار به اسم مهدی دارد که 5 سال از وی بزرگتر می باشد و تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته موسیقی انجام داده است.

 

مهران غفوریان

 

ورزش کار بودن مهران غفوریان

وقتی صحبت از هیکل مهران غفوریان به میان می آید طبیعی است که ذهن مردم معطوف موارد خاصی شود و برایشان عجیب باشد که چطوری مهران غفوریان با این وزن در کاراته و رشته های رزمی فعالیت می کند اما واقعا این طور می باشد مهران غفوریان در رشته های رزمی با برادرش فعال بوده است.

 

مهران غفوریان

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ