کد خبر : 13371

قتل

قتل عجیب در خیابان ظفر | قتل به خاطر حرف آزار دهنده!

روز حادثه مقتول دوباره آن حرف‌ را تکرار کرد که سر همین موضوع با او درگیر شدم و در جریان این درگیری با ضربات چاقو و چکش او را به قتل رساندم ...

قتل عجیب در خیابان ظفر | قتل به خاطر حرف آزار دهنده!

به گزارش ستاره پارسی: ساعت 3 بامداد جمعه چهاردهم بهمن‌ماه امسال، کشف جسد مرد جوانی در یک ساختمان نیمه‌کاره توسط کارگران در خیابان ظفر به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 103 گاندی و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه محمدرضا صاحب‌‌جمعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوان افغانستانی مواجه شدند که با ضربات چکش و چاقو به قتل رسیده بود و بررسی‌های اولیه نیز نشان می‎داد مقتول از کارگرهای ساختمان نیمه‌کاره بوده و توسط همکارش به قتل رسیده است.

تحقیقات در صحنه جنایت توسط کارآگاهان ادامه داشت تا اینکه ماموران کلانتری 124 قلهک در تماس تلفنی با بازپرس جنایی اعلام کردند مرد جوانی به این کلانتری آمده و خودش را به عنوان قاتل یک فرد معرفی و ادعا کرده او را ساعتی قبل در خیابان ظفر به قتل رسانده است!

بدین ترتیب جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تنها متهم پرونده هدف تحقیقات قرار گرفت که این متهم در بازجویی‌های اولیه به جرم قتل مرد جوان به دلیل اختلافات شخصی اعتراف کرد.

 

گفتگو با متهم

چند سال داری؟

30 سالم هست و سال قبل به تهران آمدم.

برای چه کاری آمدی‌؟

برای کارگری آمدم و این اواخر نیز در ساختمان نیمه‌کاره در خیابان ظفر مشغول کار بودم.

مقتول را می‌شناختی؟

بله، نسبت فامیلی با یکدیگر داشتیم.

سر چه موضوعی با یکدیگر درگیری شدید؟

مقتول با حرف‌هایش من را آزار می‌داد و من هم به او هشدار داده بودم.

مقتول چه چیزی می‌گفت؟

مقتول ادعا می‌کرد به من قرص خواب داده و من را در خواب آزار داده است که این حرف‌ها بسیار ناراحت و عصبانی‌ام می‌کرد.

چگونه مرتکب قتل شدی؟

روز حادثه مقتول دوباره آن حرف‌‌ها را تکرار کرد که سر همین موضوع با او درگیر شدم که در جریان این درگیری  با ضربات چاقو و چکش او را به قتل رساندم.

متاهلی‌؟

نه، همسرم چند سال قبل فوت کرد.

 

با دستور محمدرضا صاحب‌‌جمعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه ششم دادسرای امور جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات ادامه دارد.

 

/منبع: تسنیم

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ