کد خبر : 13402

ایران خودرو | قرعه کشی ایران خودرو

تمدید مهلت برای ثبت نام ایران خودرو | آخرین مهلت تعریف حساب وکالتی در ایران خودرو

صبح امروز (سه‌شنبه) خبری مبنی بر تمدید مهلت تعریف حساب وکالتی و واریز وجه بصورت همزمان نزد بانک صادرات برای مشارکت در طرح اخیر ایران‌خودرو منتشر شد که اکنون ایران‌خودرو اشتباه خود را تصحیح کرده و این موضوع را رد کرد.

تمدید مهلت برای ثبت نام ایران خودرو |  آخرین مهلت تعریف حساب وکالتی در ایران خودرو

فروش ایران خودرو و 700 محصول از تولیداتش آغاز شد. متقاضیان خرید ماشین با آغاز فروش ایران خودرو در سایت ها ثبت نام کنند. با فروش ایران خودرو بدون قرعه کشی می توانیم در مسئله حمل و نقل کشور کمک ارزنده ای انجام دهیم. فروش و مزایده ایران خودرو 1401 آغاز شد. جزئیات مزایده و فروش فوری ایران خودرو را در سایت زیر بخوانید.

تمدید مهلت برای ثبت نام ایران خودرو

صبح امروز طبق اعلام ایران‌خودرو به رسانه‌ها خبری منتشر شد که بانک صادرات به‌سبب تعطیلی روزهای اخیر، این امکان را برای متقاضیان فراهم کرده است که بتوانند تا پایان ساعت اداری فردا (چهارشنبه ١٩ بهمن ماه) نسبت به تعریف حساب وکالتی نزد این بانک و واریز ٩ میلیون تومان از وجه خودرو به صورت همزمان (به‌جهت مسدود شدن وجه در حساب) اقدام کنند.  

این درحالی است که آخرین مهلت تعریف حساب وکالتی و واریز وجه تا پایان روز گذشته (١٧ بهمن ماه) بوده است.  

در همین حال تعداد زیادی از مخاطبان به تسنیم، اعلام کردند که موفق به تمدید حساب وکالتی خود نشده‌اند، حالا این گروه صنعتی اشتباه خود را تصحیح کرده و موضوع تمدید مهلت تعریف حساب وکالتی و واریز وجه نزد بانک صادرات را رد کرده است.

طبق اعلام ایران‌خودرو " مهلت افتتاح حساب وکالتی تمدید نشده و طبق اطلاع‌رسانی قبلی و بخشنامه مربوطه، با توجه به فاصله 48 تا 72 ساعته تا فعال‌سازی حساب، روز گذشته 17 بهمن‌ماه آخرین مهلت برای افتتاح حساب و واریز وجه بوده است. "

مشتریانی که تا روز گذشته حساب خود را تعریف و واریز وجه کرده‌اند تا پایان روز شنبه 22 بهمن امکان ثبت‌نام خواهند داشت و قرعه‌کشی ساعت 14 روز یک شنبه 23 بهمن ماه انجام خواهد شد.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ