کد خبر : 13499

آرازش کردن | درشت کردن چشم با آرایش

با این آرایش چشم های درشتی داسته باش! | فوت و فن آرایش چشم ریز و پف دار + آموزش

آرایش چشم ریز با توجه به فرم و اندازه ی چشم بایستی با رنگ سایه و نوع ریمل خاص انجام شود تا با ایجاد تضادهایی در اطراف چشم با آرایش چشم را درشت کنیم و آرایش چشمی جذاب داشته باشیم.

با این آرایش چشم های درشتی داسته باش! | فوت و فن آرایش چشم ریز و پف دار + آموزش

به گزارش ستاره پارسی: بسیاری از خانم ها هستند که چشم های ریزی دارند و دوست دارند هرطور که شده چشم هایشان را درشت جلوه دهند، یکی از ساده ترین راه ها برای درشت نشان دادن چشم ها ترفندهای آرایش است. به راحتی با چند ترفند آرایشی میتوانید ریز بودن و گود بودن چشم هایتان را مخفی کنید و چهره زیباتری داشته باشید.

 

درشت کردن چشم با آرایش

 

از بین بردن تیرگی و پف زیر چشم

تیرگی و پف زیر چشم ها میتوانند باعث ریزتر به نظر رسیدن چشم ها شوند پس اولین کاری که انجام میدهید این است که تیرگی و پف چشم را از بین ببرید به این صورت که یک قالب کوچک یخ برای دور چشم هایتان استفاده کنید و سپس کمی کانسیلر دور چشم ها بزنید تا از شر تیرگی دور چشم خلاص شوید.

 

درشت کردن چشم با آرایش

 

مداد چشم سفید

خانم هایی که چشم های کوچکی دارند هرگز نباید داخل چشم شان مداد مشکی بزنند این کار باعث ریز تر دیده شدن چشم ها میشود، از مداد سفید برای داخل چشم و پلک پایین استفاده کنید و چشم هایتان را درشت تر جلوه دهید.

 

درشت کردن چشم با آرایش

 

خط چشم برای چشم های ریز

شاید تصور کنید خط چشم های ضخیم باعث درشت تر دیده شدن چشمها میشوند اما این تصور کاملا اشتباه است و شما باید یک لایه خط چشم نازک در طول مژه های بالایی بکشید .

 

درشت کردن چشم با آرایش

 

فر کردن مژه ها

فر کردن مژه ها بخش مهمی از آرایش چشم های ریز است و شما باید به بهترین شکل مژه هایتان را فر کنید و با این کار چشم ها را باز تر کنید. آرایش چشم تان را با ریمل به پایان برسانید، با دقت ریمل بزنید و چشم هایتان را زیباتر کنید.

 

درشت کردن چشم با آرایش

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ