کد خبر : 13519

جشنواره فجر

۱۱ حاشیه از جشنواره فیلم فجر چهل و یکم | شمارش معکوس برای برندگان جشنواره فجر

جشنواره چهل و یکم فیلم فجر با تمام حاشیه‌ها و با نمایش ۲۴ فیلم به ایستگاه پایانی خود رسید.

۱۱ حاشیه از جشنواره فیلم فجر چهل و یکم | شمارش معکوس برای برندگان جشنواره فجر

چهلمین و یکمین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن 1401 در تهران برگزار شد. جشنواره فیلم فجر 1401 از جذاب ترین رقابتهای هنری در ایران پس از انقلاب اسلامی است. سال گذشته در چنین روزهایی همه گمانه‌زنی‌ها درباره فیلم‌های حاضر در جشنواره فیلم فجر به پایان رسیده بود و چهلمین دوره این جشنواره فهرست نهایی فیلم‌هایش را شناخته بود؛ اما امسال لحظه‌شماری‌ برای اعلام این فهرست همچنان ادامه دارد. فهرستی که می‌بایست از بین بیش از 75 فیلم ارسالی به دبیرخانه داوری فیلم فجر انتخاب شود. آیین اختتامیه چهلمین جشنواره فیلم فجر دقایقی قبل در مرکز همایش‌های برج میلاد آغاز شد.

 مراسم پایانی جشنواره فیلم فجر همزمان با ۲۲ بهمن ماه برای معرفی بهترین های سینمای ایران در سال ۱۴۰۱در مرکز همایش های برج میلاد که قرار بود ساعت ۱۸:۳۰ آغاز شود با ۴۵ دقیقه تاخیر آغاز شد.

جشنواره چهل و یکم فیلم فجر با تمام حاشیه‌ها و با نمایش ۲۴ فیلم به ایستگاه پایانی خود رسید. این جشنواره تفاوت‌هایی با دوره‌های گذشته خود داشت که از مهمترین آن‌ها می‌توان به غیبت چهره‌های بازیگری در نشست‌های خبری اشاره کرد. در کنار همه خوب و بدهای جشنوارۀ فیلم فجر امسال، نمایش فیلمی با محوریت سینما به کار خود پایان داد. در این گزارش ویدیویی یازده حاشیه مهم‌تر جشنواره را به روایت تصاویر مشاهده می‌کنید.

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ