کد خبر : 13558

حوادث | قتل | سوزاندن جسد

قتل عجیب همراه با سوزاندن جسد | اعتراف مرد جوان به سوزاندن جسد دوست خود در غرب تهران

مرد جوانی که دوست خود را به قتل رسانده و جسدش را در غرب تهران سوزانده بود، دستگیر شد.

قتل عجیب همراه با سوزاندن جسد | اعتراف مرد جوان به سوزاندن جسد دوست خود در غرب تهران

به گزارش ستاره پارسی: بهمن‌ماه سال 1401، سرنشینان خودرو‌های عبوری در اطراف منطقه گرمدره کشف جسد سوخته مرد جوانی را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کردند که با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد حدودا 40 ساله‌ای مواجه شدند که از ناحیه گردن هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده  و عامل این جنایت پس از ارتکاب جرم جسد را در محل سوزانده و رها کرده است؛ همچنین در بررسی‌های بیشتر هویت مقتول توسط تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی شناسایی شد.

کارآگاهان که در جریان تحقیقات متوجه دوربین‌های مداربسته موجود در اطراف صحنه کشف جسد شده بودند فیلم آن را هدف بازبینی قرار دادند و متوجه شدند جسد مرد جوان با یک خودروی پراید به محل موردنظر آمده و در آنجا رها شده است.

اقدامات اطلاعاتی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی نیز نشان می‌داد، از کارت بانکی مقتول پس از جنایت پول برداشته شده و مرد جوان روز حادثه با دوست خود قرار داشته است که همین سرنخ شک تیم جنایی را برانگیخت.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات مهم، راهی خانه متهم ردیف اول پرونده شدند و پی بردند، مرد جنایتکار پس از ارتکاب قتل به مکان نامشخصی متواری شده است.

تحقیقات پس از یک سال همچنان ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی اواسط بهمن‌ماه، مخفیگاه متهم در جنوب تهران شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم با بازپرس پرونده بی‌درنگ متهم را دستگیر کردند.

متهم پس از انتقال به شعبه دوم دادسرای امور جنایی در تحقیقات  ابتدایی به جرم قتل دوستش در خودروی پراید خود با ضربه چاقو  و  همچنین سوزاندن جسد به دلیل پنهان کردن رد جنایت اعتراف و عنوان کرد به دلیل اختلافات دست به این جنایت هولناک زده است.

با دستور محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

 

/منبع: تسنیم

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ