کد خبر : 13693

نون خ

دختران نوری نون خ و همسرانشان در پشت صحنه + عکس

با پخش مجدد سریال نون خ سعید آقاخانی، عکسی از بازیگران زن این سریال، یا بهتر بگوییم دختران نورالدین خانزاده نون خ، در پشت صحنه منتشر شد.

دختران نوری نون خ و همسرانشان در پشت صحنه + عکس

به گزارش ستاره پارسینون خ ساخته سعید آقاخانی یکی از پر بیننده ترین سریال های تلویزیونی است که این روزها حتی تکرار آن از شبکه آی فیلم نیز مخاطبان بسیاری را به سمت رسانه ملی کشانده است. نون خ سریال طنز که قرار است فصل چهارم آن نوروز 1402 از شبکه یک سیما بر روی آنتن برود، یکی از پربازیگرترین مجموعه های تلویزیونی است. در میان بازیگران نون خ، دختران نورالدین خانزاده (آقای نون خ) و دامادهایش مورد توجه قرار گرفته اند. 

نون خ

نون خ

داستان و اسامی بازیگران سریال نون خ

سریال نون خ با داستانی کمدی زندگی شخصیت اصلی داستان یعنی نورالدین خانزاده با بازی سعید آقاخانی و خانواده و بخشی از کرد زبانان مهربان کشورمان را به تصویر می کشد. در این سریال نورالدین خانزاده دارای چهار دختر به نام های مرجان، شیرین، کژال و روژان است.

در این سریال شیدا یوسفی نقش مرجان نون خ، ندا قاسمی نقش شیرین نون خ، هدیه بازوند نقش روژان نون خ و صبا ایزد پناه نقش کژال را ایفا می کنند. هر 4 دختر نورالدین خانزاد در این سریال (کرد تبار) هستند و بازی خوب آنها مورد تشویق مخاطبان سریال نون خ قرار گرفته است.

علی صادقی طناز محبوب سریال های خانه به دوش، متهم گریخت، سه در چهار و... در سریال نون خ نقش سیروس داماد نورالدین خانزاده و همسر مرجان را بازی می کند. پاشا جمالی نیز بازیگر نقش مهیار (خواستگار روژان) است.

سریال نون خ 4؛ زمان پخش و بازیگران نون خ 4

نون خ سریالی به کارگردانی سعید آقاخانی و نویسندگی امیر وفایی است که تاکنون 3 فصل آن از تلویزیون پخش شده است. «نون خ 1» نوروز 98 از شبکه یک سیما روی آنتن رفت. سری دوم این مجموعه طنز نیز سال 99 پخش شد و «نون خ 3» نوروز 1400 از شبکه اول روی آنتن رفت. فصل چهارم نون خ نیز قرار است عید امسال از شبکه اول سیما به روی آنتن برود.

سریال نون.خ با داستانی کمدی روایتی از زندگی شخصیت اصلی داستان یعنی نورالدین خان زاده با بازی سعید آقاخانی است.

نون خ

سعید آقاخانی، علی صادقی، شقایق دهقان، سیروس میمنت، سید علی صالحی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، کاظم نوربخش، پاشا جمالی، نسرین مرادی و... از بازیگران اصلی نون خ هستند. خبرها حاکی از آن است که هومن حاج عبداللهی و مجید یاسر در فصل جدید نون خ حضور دارند.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ