کد خبر : 13694

چهره های مشهور ایرانی

چهره های مشهور ایرانی و درگذشته بهمن ماه + تصاویر

امروز 27 بهمن همزمان با سالروز درگذشت و تولد دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که با آنها آشنا میشویم.

چهره های مشهور ایرانی و درگذشته بهمن ماه + تصاویر

به گزارش ستاره پارسیدر روزشمار تاریخ تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی به بیست و هفتمین روز از بهمن ماه رسیدیم. امروز 27 بهمن همزمان با سالروز درگذشت رضا ژیان از چهره های مشهور ایرانی و تولد پوریا رحیمی سام از بازیگران موفق کشورمان است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

رضا ژیان

رضا ژیان بازیگر،کارگردان و فیلمنامه‌نویس کشورمان سال 1328 در تهران متولد شد.

این بازیگر کار خود را در دوران جوانی با تئاتر آغاز کرد و با فعالیت در کارگاه نمایش وابسته به تلویزیون به صورت حرفه ای وارد دنیای بازیگری شد.

چهره های مشهور

رضا ژیان در سریال هایی چون خانه پدری، همسایه ها، مسافر ری، زیربازارچه، آژانس دوستی، محله بهداشت، محله برو بیا و... به ایفای نقش پرداخت و با کارگردان های مشهوری در سینما همکاری کرد.

او در 27 بهمن 1381 در 53 سالگی درگذشت.

پوریا رحیمی سام

پوریا رحیمی سام متولد 27 بهمن 1361 در هشتگرد است.

چهره های مشهور

پوریا رحیمی سام یکی از پرکارترین بازیگران در عرصه تئاتر می باشد و فعالیت خود در سینما را با فیلم از جنوب شرقی آغاز کرده و با نقش کاوه در فیلم احتمال باران اسیدی به شهرت رسید.

او در سال 99 برای بازی در فیلم زالاوا به کارگردانی ارسلان امیری، موفق به دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر شد. سریال خسوف به کارگردانی مازیار میری جدیدترین فعالیت او در نمایش خانگی است.

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ